Wczoraj i dziś. Klasa 7 Podręcznik do historii dla szkoły podstawowej - Jarosław Kłaczkow, Stanisław Roszak, Anna Łaszkiewicz NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Wczoraj i dziś. Klasa 7 Podręcznik do historii dla szkoły podstawowej

(reforma 2017)

podręcznik

Wczoraj i dziś. Klasa 7 Podręcznik do historii dla szkoły podstawowej, (reforma 2017) - opis produktu:

Podręcznik Wczoraj i dziś do historii dla 7 klasy szkoły podstawowej prezentuje w porządku chronologicznym treści od kongresu wiedeńskiego do wybuchu II wojny światowej. Informacje łatwo zrozumieć i zapamiętać dzięki przystępnie napisanemu tekstowi oraz zróżnicowanej, uwzględniającej potrzeby współczesnego ucznia formie graficznej.

- Umożliwia ćwiczenie umiejętności historycznych (praca z mapą, tekstem, ilustracjami) poprzez wykorzystanie różnorodnych materiałów źródłowych i dołączone do nich polecenia.
- Wzbudza zainteresowanie przedmiotem za pomocą takich elementów, jak Tajemnice sprzed wieków, Ciekawostki i Warto wiedzieć oraz ciekawe zdjęcia i grafiki.
- Pomaga zrozumieć i uporządkować wiadomości poprzez zastosowanie tabel, wypunktowań i schematów oraz map myśli.
- Umożliwia przygotowanie do sprawdzianów i egzaminu ósmoklasisty dzięki zamieszczonym wskazówkom do rozwiązywania zadań i zestawom różnorodnych zadań w tym typu egzaminacyjnego.

Wczoraj i dziś. Klasa 7 Podręcznik do historii dla szkoły podstawowej (reforma 2017), pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 7 / Historia. Wczoraj i dziś. Klasa 7 Podręcznik do historii dla szkoły podstawowej jest częścią serii Wczoraj i dziś. Numer dopuszczenia podręcznika to: 877/4/2020/z1.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Wczoraj i dziś. Klasa 7 Podręcznik do historii dla szkoły podstawowej, (reforma 2017)

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.