Wczoraj i dziś 8. Podręcznik do historii dla klasy ósmej szkoły podstawowej - Robert Śniegocki, Agnieszka Zielińska NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Wczoraj i dziś 8. Podręcznik do historii dla klasy ósmej szkoły podstawowej

(reforma 2017)

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Wczoraj i dziś 8. Podręcznik do historii dla klasy ósmej szkoły podstawowej, (reforma 2017) - opis produktu:

Podręcznik `Wczoraj i dziś` do historii dla 8 klasy szkoły podstawowej prezentuje w porządku chronologicznym treści od wybuchu II wojny światowej do czasów współczesnych. Informacje łatwo zapamiętać dzięki przystępnie napisanemu tekstowi oraz nowoczesnej formie graficznej.

Pomaga uzupełnić wiedzę niezbędną do rozpoczęcia nauki w klasie 8 za pomocą wstępu Co było wcześniej?, który przypomina wiadomości z historii powszechnej i Polski z okresu dwudziestolecia międzywojennego.
Umożliwia ćwiczenie umiejętności historycznych (praca z mapą, tekstem, ilustracjami) poprzez wykorzystanie różnorodnych materiałów źródłowych i dołączone do nich polecenia.
Wzbudza zainteresowanie przedmiotem za pomocą takich elementów, jak Tajemnice minionego wieku, Ciekawostki i Warto wiedzieć.
Ułatwia przygotowanie do sprawdzianów dzięki Podsumowaniom i Tablicom chronologicznym.
Pomaga zrozumieć omawiane treści dzięki zastosowaniu ciekawych zdjęć, infografik oraz ilustracji.

Wczoraj i dziś 8. Podręcznik do historii dla klasy ósmej szkoły podstawowej (reforma 2017), pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 8 / Historia. Wczoraj i dziś 8. Podręcznik do historii dla klasy ósmej szkoły podstawowej jest częścią serii Wczoraj i dziś. Numer dopuszczenia podręcznika to: 877/5/2018.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Wczoraj i dziś 8. Podręcznik do historii dla klasy ósmej szkoły podstawowej, (reforma 2017)

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 37 ocen )
 • 5
  27
 • 4
  2
 • 3
  5
 • 2
  1
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: