W centrum uwagi 3. Maturalne karty pracy do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Barbara Furman, Włodzimierz K. Kowalczyk NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

W centrum uwagi 3. Maturalne karty pracy do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (miękka)

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

  • Wydawnictwo NOWA ERA
  •  


    Zapowiedź - przybliżona data wydania: 5.9.2021

W centrum uwagi 3. Maturalne karty pracy do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Pomaga utrwalać wiedzę zdobytą na lekcjach dzięki korelacji z treściami podręcznika.
Uczy, jak rozumieć polecenia z arkusza maturalnego, m.in. dzięki czytelnym wyjaśnieniom dotyczącym znaczenia czasowników operacyjnych.
Wyjaśnia krok po kroku, jak rozwiązywać zadania maturalne dzięki skutecznym strategiom wykonywania poleceń, które często pojawiają się na maturze.
Pomaga w aktualizowaniu wiadomości dotyczących życia społecznego i politycznego - służy temu uzupełnianie dołączonego do publikacji Dziennika aktualizacji.
Ułatwia przygotowania do matury dzięki bogatemu wyborowi zadań.

W centrum uwagi 3. Maturalne karty pracy do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Materiały pomocnicze do matury / Wiedza o społeczeństwie.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
W centrum uwagi 3. Maturalne karty pracy do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.