W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Arkadiusz Janicki, Sławomir Drelich, Ewa Martinek NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

-Zawiera zintegrowane treści z zakresu podstawowego.
-Prezentuje zagadnienia przedmiotowe w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób dzięki uporządkowanej i atrakcyjnej szacie graficznej.
-Rozbudza zainteresowanie przedmiotem przez zastosowanie interesujących przykładów nawiązujących do życia codziennego oraz atrakcyjnych infografik.
-Pozwala samodzielnie utrwalać wiedzę wykorzystaniem czytelnych podsumowań po rozdziałach.
-Kształci umiejętność pracy ze źródłami i z danymi statystycznymi dzięki różnorodnym ćwiczeniom.
-Umożliwia opanowanie umiejętności rozwiązywania zadań typu maturalnego dzięki zadaniom i wskazówkom w bloku Wiesz, umiesz, zdasz.
-Zawiera tekst Konstytucji RP, dzięki czemu uczeń w każdej chwili może skorzystać z treści ustawy zasadniczej.

W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Wiedza o społeczeństwie. W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest częścią serii W centrum uwagi. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1035/2/2020. W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

karola

16-08-2020 17:37

super, krótki czas dostawy

Czy recenzja była pomocna?