W centrum uwagi 2. Maturalne karty pracy do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Arkadiusz Janicki, Sławomir Drelich, Ewa Martinek NOWA ERA - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

W centrum uwagi 2. Maturalne karty pracy do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

W centrum uwagi 2. Maturalne karty pracy do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

- Umożliwia kształcenie kluczowych umiejętności przedmiotowych, takich jak praca z tekstem źródłowym i danymi statystycznymi.
- Uczy, jak rozumieć polecenia na maturze, m.in. dzięki czytelnym wyjaśnieniom dotyczącym znaczenia czasowników operacyjnych.
- Wyjaśnia krok po kroku, jak rozwiązywać zadania maturalne - w Przykładach przedstawiono najskuteczniejsze strategie wykonywania poleceń, które często pojawiają się na maturze.
- Pozwala utrwalać wiadomości poprzez przykładowe testy wraz z odpowiedziami.
- Oswaja z formą egzaminu maturalnego dzięki wybranym zadaniom CKE skorelowanym z zakresem zagadnień prezentowanych w podręczniku.
- Pomaga w aktualizowaniu wiadomości dotyczących życia społecznego i politycznego - służy temu uzupełnianie dołączonego do publikacji Dziennika aktualizacji.
- Ułatwia przygotowania do matury dzięki bogatemu wyborowi zadań.

W centrum uwagi 2. Maturalne karty pracy do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Materiały pomocnicze do matury / Wiedza o społeczeństwie. W centrum uwagi 2. Maturalne karty pracy do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony są częścią serii W centrum uwagi. W centrum uwagi 2. Maturalne karty pracy do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony są zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
W centrum uwagi 2. Maturalne karty pracy do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.