New Voices 8. Workbook Zeszyt ćwiczeń - Katherine Bilsborough, Steve Bilsborough Macmillan - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

New Voices 8. Workbook Zeszyt ćwiczeń

podręcznik

New Voices 8. Workbook Zeszyt ćwiczeń - opis produktu:

New Voices to seria podręczników dla uczniów klas 7 i 8. Realizuje wszystkie założenia nowej podstawy programowej, które uczeń musi spełnić, przygotowując się do egzaminu ósmoklasisty.
Seria w przemyślany sposób wzbogaca zasoby leksykalne uczniów. Podstawowe zwroty i wyrażenia wprowadzane są w sekcjach Vocabulary, a następnie utrwalane i rozwijane w czytankach i tekstach kulturowych. Trudniejsze słownictwo do każdego rozdziału pojawia się w dodatkowej sekcji Vocabulary plus. W sekcjach Self-check uczniowie mogą sami ocenić swój poziom wiedzy z danego rozdziału, a dodatkowo regularne powtórki pomagają przećwiczyć nowo poznany materiał.

New Voices 8. Workbook Zeszyt ćwiczeń przygotowano w wydawnictwie Macmillan. Pomaga w nauce języka angielskiego. New Voices 8. Workbook Zeszyt ćwiczeń jest częścią serii New Voices.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
New Voices 8. Workbook Zeszyt ćwiczeń

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.