Vademecum matura - język polski. Poziom podstawowy i poziom rozszerzony - PRACA ZBIOROWA Greg - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Vademecum matura - język polski. Poziom podstawowy i poziom rozszerzony

podręcznik

 • Wydawnictwo Greg
 •  

 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Vademecum matura - język polski. Poziom podstawowy i poziom rozszerzony - opis produktu:

Vademecum Matura - język polski Wydawnictwa GREG to książka zawierająca całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej aktualnie obowiązującej formule. Jest zgodna z najnowszą podstawą programową i zawiera materiał zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego, a także dział Wiedza o języku.

Co ważne, książka ta nie została przeładowana niepotrzebnymi informacjami, a zawarte w niej treści zaprezentowano przystępnym, zrozumiałym językiem. Tam, gdzie było to możliwe, zostały zastosowane ułatwiające naukę formy tabelek, wykresów, diagramów. Najważniejsze pojęcia wyróżniono wyraźnymi ramkami. Ważnym uzupełnieniem jest indeks pojęć. W tekście wskazano też za pomocą oznaczeń graficznych lektury i zagadnienia, które w ostatnich latach pojawiły się na maturze, oraz dołączono oryginalny arkusz maturalny.

Vademecum Matura - język polski Wydawnictwa GREG jest doskonałą pomocą nie tylko dla tegorocznych maturzystów poziomu podstawowego i rozszerzonego, ale także dla uczniów młodszych klas liceum, którzy chcą skutecznie przygotować się do klasówki lub odpowiedzi albo powtórzyć materiał.

Książka w nowoczesnej i kolorowej szacie graficznej! Dołączono tasiemki ułatwiające zaznaczenie potrzebnych fragmentów oraz komplet zakładek z nadrukowanymi najbardziej potrzebnymi wiadomościami. Całość w funkcjonalnej i estetycznej oprawie zintegrowanej, wraz z obwolutą.

Wielką zaletą naszych repetytoriów jest bardzo trafne przewidywanie pytań na tegorocznym egzaminie. W każdej publikacji uwzględniliśmy tegoroczne przewidywania oraz pewniaki na test i egzamin.

Serdecznie polecamy!
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Vademecum matura - język polski. Poziom podstawowy i poziom rozszerzony
4.4/5 ( 33 oceny )
  5
  25
  4
  1
  3
  5
  2
  0
  1
  2

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Weronika

 • 13-03-2020
 • 17:02

Książka bardzo przeciętna. Aby się przygotować do matury, musiałam ją wymienić na inną. Informacje bardzo skrócone, streszczenia nie powalają, brak tu wierszy, a także porządnych informacji odnośnie epok, dzieł z nich, charakterystycznych cech etc. Powiedziałabym, że książka ta jest dla speców, którzy potrzebują zaledwie przypomnieć sobie wcześniej przerabiane lektury. Wydaje mi się, że nie przygotuje ona laika jakoś szczególnie, jak komuś się trafi na egzaminie ustnym opis obrazu z nawiązaniem do jakiegoś pojęcia z danej epoki, to niestety po przerobieniu samej tej książki może mieć problem z odpowiedzią, bo takich informacji tu po prostu nie ma. Książka pomoże na pewno w napisaniu rozprawki, dzięki egzaminowi na końcu zwróci uwagę w jaki sposób udzielać odpowiedzi, aby były zgodne z kluczem odpowiedzi. Dodatkowo podoba mi się powtórka z języka na końcu, która może okazać się przydatna dla osób chcących na maturze opisać wiersz, zamiast pisać rozprawkę.

Czy recenzja była pomocna?