Usługi gastronomiczne. Kwalifikacja T.15 Podręcznik do nauki zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych - Renata Szajna, Danuta Ławniczak WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Usługi gastronomiczne. Kwalifikacja T.15 Podręcznik do nauki zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych

podręcznik

Usługi gastronomiczne. Kwalifikacja T.15 Podręcznik do nauki zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych - opis produktu:

Podręcznik przeznaczony do kształcenia w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Przedstawia zagadnienia z zakresu trzeciej części kwalifikacji T.15 (Planowanie i wykonywanie usług gastronomicznych).

Obejmuje tematy dotyczące działalności usługowej zakładów gastronomicznych, marketingu i planowania usług gastronomicznych, zasad kalkulacji rozliczania usług gastronomicznych, systemów i programów komputerowych dla gastronomii, systemów obsługi w zakładach gastronomicznych, wyposażenia do obsługi gości, przygotowania pracowników do obsługi gości, przygotowania sali restauracyjnej do obsługi gości, przebiegu obsługi gości w restauracji, metod obsługi gości, organizowania okolicznościowych przyjęć stojących, zasiadanych, mieszanych, organizowanie szkoleń i konferencji, organizowanie przyjęć dyplomatycznych, usług cateringowych.

Usługi gastronomiczne. Kwalifikacja T.15 Podręcznik do nauki zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Numer dopuszczenia podręcznika to: 33/2015. Usługi gastronomiczne. Kwalifikacja T.15 Podręcznik do nauki zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Usługi gastronomiczne. Kwalifikacja T.15 Podręcznik do nauki zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 24 ocen )
 • 5
  19
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: