Uczę się z ekoludkiem Klasa 2. Matematyka Część 2 - Margaryta Orzechowska, Iwona Tolak ŻAK Wydawnictwo Edukacyjne Zofii Dobkowskiej - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Uczę się z ekoludkiem Klasa 2. Matematyka Część 2

podręcznik

Uczę się z ekoludkiem Klasa 2. Matematyka Część 2 - opis produktu:

- umożliwia w pełni realizację celów i zadań edukacji wczesnoszkolnej wymienionych w `Podstawie programowej kształcenia ogólnego zawartej w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 23 grudnia 2008` - jest przyjazny, zapewnia sukces , pomaga budować pozytywny obraz własnej osoby - zaciekawia ilustracjami, zdjęciami, różnorodnością treściową - posiada dużą wartość wychowawczą, inspiruje do przemyśleń i analizy różnych zachowań - uwzględnia miesięczny okres przygotowawczy, okres elementarzowy oraz okres poelementarzowy - zapewnia korelację różnych obszarów edukacji (przyroda, muzyka, plastyka, technika) Seria `Uczę się z Ekoludkiem` została opracowana przez specjalistów - autorów cyklu `Z Ekoludkiem w szkole`, który cieszył się ogromną popularnością. Treści w nowej serii zostały tak opracowane, że pozwalają na osiągnięcie trzech podstawowych celów kształcenia zgodnych z podstawą programową: - Przyswajanie przez uczniów określonego zasobu wiadomości na temat faktów, zasad, teorii i praktyki. - Zdobycie przez uczniów umiejętności wykorzystania posiadanych wiadomości do wykonywania zadań i rozwiązywania problemów. - Kształtowanie u uczniów postaw warunkujących sprawne i odpowiedzialne funkcjonowanie we współczesnym świecie.

Uczę się z ekoludkiem Klasa 2. Matematyka Część 2 pochodzi z wydawnictwa ŻAK Wydawnictwo Edukacyjne Zofii Dobkowskiej. Uczę się z ekoludkiem Klasa 2. Matematyka Część 2 jest częścią serii Uczę się z Ekoludkiem.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Uczę się z ekoludkiem Klasa 2. Matematyka Część 2

4.3/5 ( 4 oceny )
  5
  2
  4
  1
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.