Tropiciele. Trzylatek PAKIET - Beata Gawrońska, Emilia Raczek WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Tropiciele. Trzylatek PAKIET (teczka)

podręcznik

Tropiciele. Trzylatek PAKIET - opis produktu:

Komplet materiałów dla trzylatków do nauki i zabawy w przedszkolu:
- Karty pracy (cz. 1 i 2). Karty przygotowują dziecko do czytania, pisania i liczenia, rozwijają umiejętność logicznego myślenia, kształcą motorykę, słuch fonematyczny, spostrzegawczość. Bogactwo elementów przedstawionych na obrazkach zachęca do wypowiedzi ustnych i wspomaga rozwój mowy. Ciekawa oprawa graficzna, lubiane przez dzieci nalepki sprawią, że nauka stanie się wspaniałą zabawą.
- Wyprawka plastyczna (cz. 1 i 2). Wypychanki, składanki, wycinanki, wyklejanki , kolorowanki wodne, plastyczne zabawy rozwijające sprawność manualną, a także wyobraźnię dziecka.
- Księga zwierząt. Kolorowa książka w dużym formacie: zwierzęta, które żyją w lesie, w dżungli, na sawannie, w wodzie, które można spotkać w parku i na wiejskim podwórku. Kilkanaście kolorowych rozkładówek, a w nich bardzo lubiane przez dzieci naklejki.
- Maskotka. Zając Tup, który zostanie przyjacielem każdego trzylatka.
- Poradnik dla rodziców.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Tropiciele. Trzylatek PAKIET
4.4/5 ( 22 ocen )
  5
  17
  4
  2
  3
  0
  2
  1
  1
  2

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.