Tropiciele Klasa 3. Wyprawka. Część 2 - Lidia Frydzińska-Świątczak, Beata Marcinkowska WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Tropiciele Klasa 3. Wyprawka. Część 2

podręcznik

Tropiciele Klasa 3. Wyprawka. Część 2 - opis produktu:

Tropiciele to cykl dla klas 1-3, który doskonale sprawdza się w pracy z zespołem uczniów o zróżnicowanym poziomie gotowości szkolnej. Zapewnia uporządkowany sposób przekazywania wiedzy, jednocześnie daje uczniom możliwość samodzielnych poszukiwań i badań.

Zalety cyklu to przede wszystkim:

nowoczesne metody nauczania - np. trening pamięci wzrokowej i słuchowej, techniki szybkiego czytania, ćwiczenia logopedyczne;
nastawienie na podmiotowość ucznia - duży nacisk położony na sferę uczuć, relacje z rówieśnikami oraz rozpoznawanie i nazywanie własnych emocji;
kąciki tematyczne - ciekawe materiały rozbudzające zainteresowania dziecka;
wysokiej klasy grafika - rysunki przygotowane przez najlepszych polskich ilustratorów, zachęcające do interpretacji tekstu i eksperymentów artystycznych.


Teczka z pierwszą częścią Wyprawki zawiera materiały manipulacyjne i pomoce dydaktyczne, które powiązane są z cz. 1 i 2 podręcznika.

Tropiciele Klasa 3. Wyprawka. Część 2 pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 3 / Zintegrowane. Tropiciele Klasa 3. Wyprawka. Część 2 jest częścią serii Tropiciele.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Tropiciele Klasa 3. Wyprawka. Część 2

4.4/5 ( 16 ocen )
  5
  11
  4
  1
  3
  4
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.