Tropiciele Klasa 1 Karty plastyczne - Lidia Frydzińska-Świątczak, Beata Marcinkowska WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Tropiciele Klasa 1 Karty plastyczne

podręcznik

Tropiciele Klasa 1 Karty plastyczne - opis produktu:

Tropiciele to cykl podręczników dla klas 1-3, który doskonale sprawdza się w klasach z uczniami o zróżnicowanym poziomie gotowości szkolnej. Pakiet zapewnia uporządkowany sposób przekazywania wiedzy, jednocześnie pozostawiając uczniom możliwość samodzielnych poszukiwań i badań.

Zalety cyklu to przede wszystkim:
 - nowoczesne metody nauczania - np. trening pamięci wzrokowej i słuchowej, techniki szybkiego czytania, ćwiczenia logopedyczne;
 - nastawienie na podmiotowość ucznia - duży nacisk został położony na sferę uczuć, relacje z rówieśnikami oraz rozpoznawanie i nazywanie własnych emocji;
 - kąciki tematyczne - z ciekawymi materiałami rozbudzającymi zainteresowania dziecka,
 - wysokiej klasy grafika - rysunki przygotowane przez najlepszych polskich ilustratorów, zachęcające do interpretacji tekstu i własnych eksperymentów artystycznych.

Karty plastyczne zawierają propozycje oryginalnych prac do wykonania przez dzieci, opartych na tematach nawiązujących do emocji (radość, smutek, szczęście, złość, zachwyt, strach, niepokój, miłość, zazdrość, ciekawość, duma, tęsknota, radość działania, miłość matki). Karty wykorzystują różne techniki plastyczne, poza rysowaniem i malowaniem farbami także m.in. frotaż i malowanie barwną bibułą.

Tropiciele Klasa 1 Karty plastyczne pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Tropiciele Klasa 1 Karty plastyczne jest częścią serii Tropiciele.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Tropiciele Klasa 1 Karty plastyczne

4.7/5 ( 7 ocen )
  5
  6
  4
  0
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.