To jest fizyka 8. Podręcznik dla klasy ósmej szkoły podstawowej - Marcin Braun, Weronika Śliwa NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

To jest fizyka 8. Podręcznik dla klasy ósmej szkoły podstawowej

(reforma 2017)

podręcznik

To jest fizyka 8. Podręcznik dla klasy ósmej szkoły podstawowej, (reforma 2017) - opis produktu:

Podręcznik `To jest fizyka` dla klasy 8 szkoły podstawowej wprowadza zagadnienia fizyki w prosty i zrozumiały sposób, w dużym stopniu odwołując się do intuicyjnego rozumienia zjawisk i procesów fizycznych.

`To jest fizyka` dla klasy 8 szkoły podstawowej to podręcznik wprowadzający zagadnienia fizyki w prosty, intuicyjny sposób.

Rozbudza zainteresowanie przedmiotem i pozwala uczyć się efektywnie dzięki przystępnie i zwięźle przedstawionym treściom, odwołaniom do sytuacji znanych z życia codziennego, Ciekawostkom, a także czytelnym infografikom i inspirującym fotografiom.
Kształci umiejętność rozwiązywania zadań dzięki Przykładom rozwiązanym krok po kroku, często dwoma sposobami, oraz zadaniom różnego typu do samodzielnego rozwiązania.
Uczy planowania i przeprowadzania eksperymentów, a także wyciągania z nich wniosków dzięki prostym doświadczeniom, możliwym do wykonania w szkole lub w domu, z wykorzystaniem łatwo dostępnych przedmiotów, a także Pracom badawczym.
Pomaga w powtarzaniu i utrwalaniu wiedzy, poprzez wykorzystanie elementów powtórzeniowych, jak Podsumowania, Pytania i zadania na zakończenie tematów, Powtórzenia składające się z teorii i czterostopniowego testu, a także przypomnienie wiadomości z klasy 7.

To jest fizyka 8. Podręcznik dla klasy ósmej szkoły podstawowej (reforma 2017), pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 8 / Fizyka. To jest fizyka 8. Podręcznik dla klasy ósmej szkoły podstawowej jest częścią serii To jest fizyka. Numer dopuszczenia podręcznika to: 818/2/2018.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
To jest fizyka 8. Podręcznik dla klasy ósmej szkoły podstawowej, (reforma 2017)

4.4/5 ( 24 ocen )
  5
  16
  4
  3
  3
  4
  2
  1
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.