To jest chemia. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Romuald Hassa, Janusz Mrzigod, Aleksandra Mrzigod NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

To jest chemia. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

To jest chemia. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Omawia zagadnienia związane z zastosowaniem chemii w życiu codziennym. Nowe treści są opisywane z wykorzystaniem wiedzy zdobytej w gimnazjum.

* Umożliwia powtórzenie wiadomości z gimnazjum niezbędnych w klasie 1. (Przypomnij sobie, Podstawy chemii)
* Ułatwia zainteresowanie uczniów przedmiotem dzięki ciekawostkom (Chemia blisko nas, Co to oznacza?), interesującym wiadomościom nadobowiązkowym (Dowiedz się więcej)
* Pomaga w zrozumieniu procesów przemysłowych dzięki przejrzystym infografikom
* Zachęca uczniów do kontynuowania nauki przedmiotu
* Utrwala umiejętności obliczeniowe (Zbiór zadań w podręczniku)

Podręcznik dostosowano do wymogów znowelizowanej ustawy o systemie oświaty oraz rozporządzenia MEN z dnia 8 lipca 2014 r. w sprawie dopuszczenia do użytku szkolnego podręczników. Publikacja wpisana na listę podręczników MEN dostosowanych do wieloletniego użytku.

To jest chemia. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Chemia. To jest chemia. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest częścią serii To jest chemia. Numer dopuszczenia podręcznika to: 438/2012/2015.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
To jest chemia. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.2/5 ( 60 ocen )
 • 5
  39
 • 4
  6
 • 3
  7
 • 2
  5
 • 1
  3

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.