To jest chemia 2. Maturalne karty pracy + karty laboratoryjne dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło, Joanna Szymońska NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

To jest chemia 2. Maturalne karty pracy + karty laboratoryjne dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

To jest chemia 2. Maturalne karty pracy + karty laboratoryjne dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

- Umożliwiają skuteczne utrwalenie wiadomości z chemii organicznej oraz systematyczne sprawdzanie opanowania umiejętności dzięki zadaniom uporządkowanym zgodnie z zasadą stopniowania trudności.
- Kształcą umiejętność rozwiązywania zadań dotyczących opisu, projektowania i prezentacji wyników doświadczeń dzięki Kartom laboratoryjnym.
- Uczą analizy poleceń i właściwego rozumienia czasowników operacyjnych użytych w zadaniach maturalnych - Jak rozumieć polecenia?
- Ułatwiają osiągnięcie biegłości w rozwiązywaniu zadań obliczeniowych dzięki przykładom rozwiązanym krok po kroku i Wskazówkom matematycznym.
- Oswajają uczniów z typami zadań maturalnych i formą egzaminu dzięki zadaniom CKE z arkuszy maturalnych To było na maturze! do każdego działu.

To jest chemia 2. Maturalne karty pracy + karty laboratoryjne dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Materiały pomocnicze do matury / Chemia. To jest chemia 2. Maturalne karty pracy + karty laboratoryjne dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony są częścią serii To jest chemia.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - To jest chemia 2. Maturalne karty pracy + karty laboratoryjne dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: