To jest chemia 2. Chemia organiczna. Podręcznik + dostęp do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło, Joanna Szymońska NOWA ERA - Podręczniki |
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

To jest chemia 2. Chemia organiczna. Podręcznik + dostęp do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

To jest chemia 2. Chemia organiczna. Podręcznik + dostęp do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Przejrzysty podręcznik, który od pierwszych lekcji pomaga kształcić umiejętności potrzebne na egzaminie maturalnym.

Umożliwia systematyczne przygotowania do egzaminu dzięki zadaniom typu maturalnego sprawdzającym wiedzę z każdego działu (Zadania maturalne i zadania z arkuszy maturalnych CKE, To było na maturze!)
Ułatwia zdobycie umiejętności obliczeniowych dzięki rozwiązanym przykładom zadań różnych typów
Kształci umiejętność samodzielnego projektowania eksperymentów, dzięki dokładnie opisanym doświadczeniom chemicznym
Umożliwia powtórzenie wiadomości wprowadzanych na wszystkich etapach edukacji, gdyż zawiera wiadomości z zakresu podstawowego (Zamiast repetytorium) oraz zagadnienia poznane w gimnazjum (To było w gimnazjum)
Wzbudza ciekawość uczniów dzięki atrakcyjnym infografikom oraz ciekawostkom odnoszącym się do życia codziennego (To jest interesujące)

Razem z podręcznikiem kod dostępu do e-testów z interaktywnymi testami zamieszczonymi na terazmatura.pl. Praca z e-testami zapewnia:
rzetelne sprawdzenie wiadomości i umiejętności z każdego działu,
informację zwrotną o poprawności rozwiązań,
systematyczne przygotowanie do egzaminu maturalnego.

To jest chemia 2. Chemia organiczna. Podręcznik + dostęp do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po gimnazjum / Chemia. To jest chemia 2. Chemia organiczna. Podręcznik + dostęp do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest częścią serii To jest chemia. Numer dopuszczenia podręcznika to: 528/2/2013/2016.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
To jest chemia 2. Chemia organiczna. Podręcznik + dostęp do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.7/5 ( 52 oceny )
  5
  44
  4
  4
  3
  1
  2
  1
  1
  2

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.