To jest chemia 2. Chemia organiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - PRACA ZBIOROWA NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

To jest chemia 2. Chemia organiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

To jest chemia 2. Chemia organiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik To jest chemia 2, zakres rozszerzony jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych. Poszerza umiejętności z zakresu chemii organicznej oraz przygotowuje do egzaminów maturalnych.

To jest chemia 2, Podręcznik dla liceum i technikumW Podręczniku To jest chemia 2 uczeń znajdzie informacje na temat budowy, właściwości i reakcji charakterystycznych związków organicznych. Wiedza z podręcznika pozwala odpowiedzieć między innymi na pytania takie jak: czym różni się włókno syntetyczne od sztucznego? Jakie są metody oddzielania mieszanin i oczyszczania związków chemicznych? Na czym polega polimeryzacja związków chemicznych? Itp.

W celu ułatwienia nauki książka jest opatrzona ułatwieniami. Element Doświadczenie pokazuje jak opisać doświadczenie chemiczne oraz jakie zasady BHP trzeba zastosować podczas eksperymentu. Znacznik Krok po kroku przedstawia kolejne etapy procesów chemicznych. Wskaźnik Mapa pojęć pokazuje związki-przyczynowo skutkowe i zależności między najważniejszymi pojęciami. Znacznik Przykład ułatwiają rozwiązywanie zadań na przykładzie. Element Zadania utrwalają naukę w praktyce. Wskaźnik Zastosowanie zawierają atrakcyjne infografiki, które ułatwiają zapamiętanie zastosowań substancji. Znacznik Ciągi przemian porządkują wiedzę na temat przemian związków chemicznych.

To jest chemia 2, Maria Litwin, Szarota Styka-WlazłoAutorzy podręcznika To jest chemia 2, zakres rozszerzony po podstawówce zebrali informacje dotyczące najważniejszych zagadnień z zakresu chemii organicznej poparte wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie.

To jest chemia 2, Nowa EraPodręcznik To jest chemia 2, został wydany nakładem wydawnictwa Nowa Era, z numerem dopuszczenia MEN 991/2/2020.

To jest chemia 2. Chemia organiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 3 po podstawówce / Chemia. To jest chemia 2. Chemia organiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest częścią serii To jest chemia. Numer dopuszczenia podręcznika to: 991/2/2020.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
To jest chemia 2. Chemia organiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

2.8/5 ( 15 ocen )
 • 5
  2
 • 4
  4
 • 3
  2
 • 2
  3
 • 1
  4

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.