To jest chemia 2. Chemia organiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Romuald Hassa, Janusz Mrzigod, Aleksandra Mrzigod NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

To jest chemia 2. Chemia organiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

To jest chemia 2. Chemia organiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik To jest chemia 2, zakres podstawowy jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych. Zawiera wiedzę z zakresu chemii organicznej oraz przygotowuje do egzaminów maturalnych.

To jest chemia 2, Podręcznik dla liceum i technikumPodręcznik To jest chemia 2 jest zbiorem elementarnej nauki na temat budowy, właściwości i reakcji charakterystycznych związków organicznych. Książka jest podzielona na kolejne rozdziały: Węglowodory; Fluorowcopochodne węglowodorów, alkohole, fenole, aldehydy i ketony; Kwasy karboksylowe, estry, aminy i amidy; Wielofunkcyjne pochodne węglowodorów; Zbiór zadań.

W celu ułatwienia nauki książka jest opatrzona wieloma wskazówkami. Element Doświadczenie pokazuje jak opisać doświadczenie chemiczne oraz jakie zasady BHP trzeba zastosować podczas eksperymentu. Znacznik Krok po kroku przedstawia kolejne etapy procesów chemicznych. Wskaźnik Mapa pojęć pokazuje związki-przyczynowo skutkowe i zależności między najważniejszymi pojęciami. Znacznik Przykład ułatwiają rozwiązywanie zadań na przykładzie. Element Zastosowanie zawierają atrakcyjne infografiki, które ułatwiają zapamiętanie zastosowań substancji. Znacznik Ciągi przemian porządkują wiedzę na temat przemian związków chemicznych. Na końcu podręcznika znajduje się zbiór zadań, który porządkuje wiedzę i w praktyce pozwala utrwalić zdobytą naukę.

To jest chemia 2, Romuald Hassy, Aleksandra Mrzigod, Janusz MrzigodAutorzy podręcznika To jest chemia 2, zakres podstawowy po podstawówce zebrali informacje dotyczące najważniejszych zagadnień z zakresu chemii organicznej poparte wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie.

To jest chemia 2, Nowa EraPodręcznik To jest chemia 2, został wydany nakładem wydawnictwa Nowa Era, z numerem dopuszczenia MEN 994/2/2020.

To jest chemia 2. Chemia organiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 3 po podstawówce / Chemia. To jest chemia 2. Chemia organiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest częścią serii To jest chemia. Numer dopuszczenia podręcznika to: 994/2/2020.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
To jest chemia 2. Chemia organiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

4.7/5 ( 3 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.