To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Karty pracy + karty labolatoryjne dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Aleksandra Kwiek, Elżbieta Megiel NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Karty pracy + karty labolatoryjne dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Karty pracy + karty labolatoryjne dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Karty pracy ucznia z kartami laboratoryjnymi `To jest chemia` część 1. doskonale sprawdzą się podczas utrwalania wiadomości z lekcji oraz samodzielnego ćwiczenia umiejętności w domu. Zamieszczono w nich zadania do wszystkich tematów z podręcznika oraz Karty laboratoryjne, które wspierają sprawne opanowanie umiejętności opisu i prezentacji wyników wszystkich doświadczeń obowiązkowych. W publikacji znajdują się kody dostępu do filmów z doświadczeniami obowiązkowymi zamieszczonych na portalu docwiczenia.pl.

Umożliwiają skuteczne opanowanie wiedzy z każdego tematu - proste zadania Na dobry początek oraz zadania ze wskazówkami wspierają uczniów w pokonywaniu trudności.
Kształcą umiejętność rozwiązywania zadań dotyczących opisu, projektowania i prezentacji wyników doświadczeń dzięki Kartom laboratoryjnym.
Umożliwiają obserwację doświadczeń dzięki kodom dostępu do filmów zamieszczonych na portalu docwiczenia.pl.
Uczą projektowania i przeprowadzania doświadczeń dzięki doświadczeniom do samodzielnego wykonania - Niewielkie projekty, duże efekty.
Rozwijają umiejętność rozwiązywaniu zadań obliczeniowych dzięki przykładom rozwiązanym krok po kroku i Wskazówkom matematycznym.
Ułatwiają sprawdzenie wiedzy przed sprawdzianem dzięki Kartom powtórzeniowym z zadaniami przekrojowymi do każdego działu.

To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Karty pracy + karty labolatoryjne dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Chemia. To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Karty pracy + karty labolatoryjne dla liceum i technikum. Zakres podstawowy są częścią serii To jest chemia. To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Karty pracy + karty labolatoryjne dla liceum i technikum. Zakres podstawowy są zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Karty pracy + karty labolatoryjne dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

3/5 ( 6 ocen )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: