To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik + dostęp do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło, Joanna Szymońska NOWA ERA -
Ulubione
Kategorie

To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik + dostęp do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik + dostęp do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Przejrzysty podręcznik, który od pierwszych lekcji pomaga kształcić umiejętności potrzebne na egzaminie maturalnym.
  * Umożliwia systematyczne przygotowania do egzaminu dzięki zadaniom typu maturalnego sprawdzającym wiedzę z każdego działu (Zadania maturalne i zadania z arkuszy maturalnych CKE To było na maturze!)
  * Ułatwia zdobycie umiejętności obliczeniowych dzięki rozwiązanym przykładom zadań różnych typów
  * Umożliwia powtórzenie wiadomości wprowadzanych na wszystkich etapach edukacji, gdyż zawiera wiadomości z zakresu podstawowego (Zamiast repetytorium) oraz zagadnienia poznane w gimnazjum (To było w gimnazjum)
  * Wzbudza ciekawość uczniów dzięki atrakcyjnym infografikom oraz interesującym wiadomościom nadobowiązkowym (To jest interesujące)

Razem z podręcznikiem kod dostępu do aplikacji Matura-ROM z interaktywnymi testami. Praca z Matura-ROM-em zapewnia:
  * rzetelne sprawdzenie wiadomości i umiejętności z każdego działu,
  * informację zwrotną o poprawności rozwiązań,
  * systematyczne przygotowanie do egzaminu maturalnego.

To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik + dostęp do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Chemia. To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik + dostęp do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest częścią serii To jest chemia. Numer dopuszczenia podręcznika to: 528/1/2012/2015.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik + dostęp do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.9/5 ( 53 oceny )
 • 5
  51
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: