To jest chemia 1 Chemia ogólna i nieorganiczna Podręcznik do chemii dla liceum ogólnokształcącego i technikum Zakres rozszerzony z dostępem do e-testów - Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło, Joanna
Ulubione
Kategorie

To jest chemia 1 Chemia ogólna i nieorganiczna Podręcznik do chemii dla liceum ogólnokształcącego i technikum Zakres rozszerzony z dostępem do e-testów

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

To jest chemia 1 Chemia ogólna i nieorganiczna Podręcznik do chemii dla liceum ogólnokształcącego i technikum Zakres rozszerzony z dostępem do e-testów, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Przejrzysty podręcznik, który od pierwszych lekcji pomaga kształcić umiejętności potrzebne na egzaminie maturalnym.
  * Umożliwia systematyczne przygotowania do egzaminu dzięki zadaniom typu maturalnego sprawdzającym wiedzę z każdego działu (Zadania maturalne i zadania z arkuszy maturalnych CKE To było na maturze!)
  * Ułatwia zdobycie umiejętności obliczeniowych dzięki rozwiązanym przykładom zadań różnych typów
  * Umożliwia powtórzenie wiadomości wprowadzanych na wszystkich etapach edukacji, gdyż zawiera wiadomości z zakresu podstawowego (Zamiast repetytorium) oraz zagadnienia poznane w gimnazjum (To było w gimnazjum)
  * Wzbudza ciekawość uczniów dzięki atrakcyjnym infografikom oraz interesującym wiadomościom nadobowiązkowym (To jest interesujące)

Razem z podręcznikiem kod dostępu do aplikacji Matura-ROM z interaktywnymi testami. Praca z Matura-ROM-em zapewnia:
  * rzetelne sprawdzenie wiadomości i umiejętności z każdego działu,
  * informację zwrotną o poprawności rozwiązań,
  * systematyczne przygotowanie do egzaminu maturalnego.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • To jest chemia 1 Chemia ogólna i nieorganiczna Podręcznik do chemii dla liceum ogólnokształcącego i technikum Zakres rozszerzony z dostępem do e-testów, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum
4.9/5 ( 52 oceny )
  5
  50
  4
  1
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.