To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Romuald Hassa, Janusz Mrzigod, Aleksandra Mrzigod NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

strong>Podręcznik To jest chemia 1, zakres podstawowy jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych. Rozwija umiejętności z zakresu chemii ogólnej i nieorganicznej.

To jest chemia 2, Podręcznik dla liceum i technikumDziękipodręcznikowi To jest chemia 1 uczeń przyswoi informacje na temat budowy atomu, systematyki związków nieorganicznych, co to jest stechiometria oraz w jakiś sposób dokonywać jej obliczeń. Dowie się o reakcjach utleniania i redukcji. Pozna rodzaje roztworów oraz reakcji chemicznych w roztworach wodnych. Odkryje także elektrochemię i jak wpływają efekty energetyczne na szybkość reakcji chemicznych. Do utrwalania materiału służy w podręczniku zbiór zadań, zawierający ponad 200 zadań oraz układ okresowy pierwiastków chemicznych. Po każdym dziale występują: podsumowanie i krótki test wiedzy pt. `Sprawdź czy potrafisz...`, które pozwalają powtórzyć materiał lekcyjny. Każdy test w podręczniku jest opatrzony kluczem z odpowiedziami.

Uczniowie ponadto dostają podstawowe informacje na temat zasad bezpiecznej pracy, które mogą zastosować nie tylko podczas lekcji w szkole, ale również w domu, podczas samodzielnych eksperymentów.

W celu ułatwienia nauki książka zawiera wiele wskazówek i elementów. Wśród nich znacznik Krok po kroku przedstawia kolejne etapy procesów chemicznych. Wskaźnik Przykład ułatwia rozwiązywanie zadań na przykładzie. Element Jest na to sposób pozwala szybciej zapamiętać najważniejsze informacje. Znacznik Zastosowania odzwierciedla funkcje chemii w rzeczywistości.

To jest chemia 1, Romuald Hassa , Janusz Mrzigod , Aleksandra MrzigodAutorzy podręcznika To jest chemia 1, zakres podstawowy zebrali informacje dotyczące najważniejszych zagadnień z zakresu chemii ogólnej i nieorganicznej poparte wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie.

To jest chemia 1, Nowa EraPodręcznik To jest chemia 2, został wydany nakładem wydawnictwa Nowa Era, z numerem dopuszczenia MEN 994/1/2019.

To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Chemia. To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest częścią serii To jest chemia. Numer dopuszczenia podręcznika to: 994/1/2019. To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

3.6/5 ( 25 ocen )
 • 5
  7
 • 4
  8
 • 3
  7
 • 2
  0
 • 1
  3

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Gosia

30-04-2021 14:15

Chemia zawsze była moim konikiem w szkole i widziałam mnóstwo podręczników do chemii w swoim życiu, widzę że z roku na rok są co raz przyjemniejsze w odbiorze i mają co raz co bogatsze ilustracje i lepiej przemyślane infografiki. To naprawdę cieszy. Myślę, że takie podręczniki jak ten bardzo ułatwią dzieciakom przyswajanie materiału

Czy recenzja była pomocna?

Robert L.

31-08-2020 16:26

Dobrej jakości pozycja. Przejrzałem kilka stron, wydaje się czytelne i dobrze przygotowane. Zamówienie na czas i bez problemu.

Czy recenzja była pomocna?

Stanisław Hryshchenko

7-09-2019 14:24

Dużo informacji zawiera ten podręcznik.

Czy recenzja była pomocna?

Monika

23-08-2019 13:44

Podręcznik nie za gruby, wykonanie oki.

Czy recenzja była pomocna?