Texto 2. Zeszyt ćwiczeń do języka francuskiego dla szkół ponadpodstawowych. Poziom A2 - Marie-Jose Lopes, Jean-Thierry Le Bougnec Hachette Livre - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Texto 2. Zeszyt ćwiczeń do języka francuskiego dla szkół ponadpodstawowych. Poziom A2

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Texto 2. Zeszyt ćwiczeń do języka francuskiego dla szkół ponadpodstawowych. Poziom A2, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

TEXTO to nowoczesny kurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych: 4-letniego liceum i 5-letniego technikum, rozpoczynających naukę języka francuskiego. Szeroka gama różnorodnych i multimedialnych komponentów dydaktycznych dla ucznia i nauczyciela umożliwia dostosowanie kursu do potrzeb, zainteresowań i tempa nauki grupy. Kurs zapewnia harmonijne opanowanie wszystkich kompetencji językowych oraz kompetencji kluczowych.

Zalety:
- prosta budowa, szybka progresja - polska edycja podręcznika zeszytu ćwiczeń - atrakcyjny materiał video opracowany do nauki języka
- bogata obudowa multimedialna: podręczniki interaktywne (dla klasy), ćwiczenia interaktywne on-line
- nauka gestów i zachowań na stonach Faits et gestes - szeroka prezentacja kultury francuskiej (w nagraniach video oraz na stronach Cultures).

Texto 2. Zeszyt ćwiczeń do języka francuskiego dla szkół ponadpodstawowych. Poziom A2 po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, przygotowano w wydawnictwie Hachette Livre. Pomaga w nauce języka francuskiego. Texto 2. Zeszyt ćwiczeń do języka francuskiego dla szkół ponadpodstawowych. Poziom A2 jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Texto 2. Zeszyt ćwiczeń do języka francuskiego dla szkół ponadpodstawowych. Poziom A2, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.