Testy i zadania praktyczne Egzamin zawodowy. Kwalifikacja M.20. Technik mechanik, ślusarz - Janusz Figurski WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Testy i zadania praktyczne Egzamin zawodowy. Kwalifikacja M.20. Technik mechanik, ślusarz

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Testy i zadania praktyczne Egzamin zawodowy. Kwalifikacja M.20. Technik mechanik, ślusarz - opis produktu:

Zadania egzaminacyjne opracowane zgodnie ze standardem wymagań egzaminacyjnych dla zawodów technik mechanik i ślusarz realizujące treści z kwalifikacji M. 20. Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi. Publikacja zawiera 5 zestawów egzaminacyjnych. Każdy zestaw składa się z 40 pytań zamkniętych. W publikacji są również propozycje rozwiązań zadań praktycznych. Na końcu publikacji jest zamieszczony klucz odpowiedzi do testów.

Testy i zadania praktyczne Egzamin zawodowy. Kwalifikacja M.20. Technik mechanik, ślusarz pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Testy i zadania praktyczne Egzamin zawodowy. Kwalifikacja M.20. Technik mechanik, ślusarz jest częścią serii Egzamin zawodowy. Testy i zadania praktyczne Egzamin zawodowy. Kwalifikacja M.20. Technik mechanik, ślusarz jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Testy i zadania praktyczne Egzamin zawodowy. Kwalifikacja M.20. Technik mechanik, ślusarz

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 5 ocen )
 • 5
  3
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: