Testy i zadania praktyczne Egzamin zawodowy. Technik mechanik, mechanik-monter maszyn i urządzeń kwalifikacja M.17 - Marek Łuszczak WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Testy i zadania praktyczne Egzamin zawodowy. Technik mechanik, mechanik-monter maszyn i urządzeń kwalifikacja M.17

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Testy i zadania praktyczne Egzamin zawodowy. Technik mechanik, mechanik-monter maszyn i urządzeń kwalifikacja M.17 - opis produktu:

Testy opracowane zgodnie ze standardami wymagań egzaminacyjnych dla zawodów technik mechanik oraz mechanik - monter maszyn i urządzeń. Treść zadań dotyczy kwalifikacji M. 17: Montaż i obsługa maszyn i urządzeń.

Publikacja zawiera 5 zestawów egzaminacyjnych oraz propozycje rozwiązań zadań praktycznych.

Każdy zestaw zawiera 40 zadań zamkniętych. Na końcu książki zamieszczono klucz odpowiedzi do testów.

Testy i zadania praktyczne Egzamin zawodowy. Technik mechanik, mechanik-monter maszyn i urządzeń kwalifikacja M.17 pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Testy i zadania praktyczne Egzamin zawodowy. Technik mechanik, mechanik-monter maszyn i urządzeń kwalifikacja M.17 jest częścią serii Egzamin zawodowy. Testy i zadania praktyczne Egzamin zawodowy. Technik mechanik, mechanik-monter maszyn i urządzeń kwalifikacja M.17 jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Testy i zadania praktyczne Egzamin zawodowy. Technik mechanik, mechanik-monter maszyn i urządzeń kwalifikacja M.17

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 5 ocen )
 • 5
  3
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: