Teraz matura. Język polski Vademecum poziom podstawowy / Hanna Moszczeńska, Jan Jończy, Zofia Kołos, Maria Merska, Marianna Gutowska NOWA ERA 56,24 zł | Podręczniki w Gandalf.com.pl
Kategorie
 • image
 • image

Teraz matura. Język polski Vademecum poziom podstawowy

2019

podręcznik

4.8 59 głosów

Teraz matura. Język polski Vademecum poziom podstawowy, 2019 - opis produktu:

`Teraz matura. Vademecum z zadaniami` do języka polskiego to kompendium wiedzy z tego przedmiotu, stanowiące skuteczną pomoc w przygotowaniach do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym. Pomaga uporządkować wiedzę teoretyczną i umożliwia zapoznanie się ze sposobami rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

- Pozwala szybko powtórzyć wszystkie niezbędne zagadnienia wymagane na maturze, także te z gimnazjum, dzięki przejrzystemu układowi treści.
- Prezentuje zagadnienia w przyjaznej formie dzięki starannie dobranemu materiałowi graficznemu, czytelnym schematom, wykresom i tabelom.
- Uczy wykorzystywania nabytej wiedzy do rozwiązywania różnych typów zadań maturalnych poprzez praktyczne wskazówek dołączone do zadań.
- Umożliwia samodzielne wyćwiczenie najważniejszych umiejętności sprawdzanych na egzaminie dzięki przykładowym rozwiązaniom zadań maturalnych.
- Pomaga w pisaniu wypracowań i przygotowaniu wypowiedzi ustnych dzięki zawartym w publikacji opracowaniom lektur obowiązkowych i omówieniu motywów literackich.
- Zapewnia dostęp do materiałów pogłębiających wiedzę w wybranych aspektach za pomocą kodu umożliwiającego korzystanie z portalu terazmatura.pl.

ZAGIĘTA OKŁADKA
S
Szczegóły
 • RRecenzje
 • Podręcznik
 • Teraz matura. Język polski Vademecum poziom podstawowy, 2019
Średnia ocena:
4.8
  52
  2
  3
  2
  0
Twoja ocena:
imię, nazwisko lub nick:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!


Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • Arkusze egzaminacyjne`Teraz egzamin ósmoklasisty. Język polski`to zestawy zadań opracowane zgodnie z wytycznymi zawartymi w Informatorze Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Umożliwiają dokładne zapoznanie się z formułą egzaminu i typami zadań egzaminacyjnych. Ułatwiają oswojenie się z sytuacją...

 • Kompendium wiedzy z języka polskiego. Stanowi niezastąpioną pomoc w doskonaleniu umiejętności maturalnych.   * Pozwala powtórzyć wszystkie zagadnienia z zakresu podstawowego wymagane na maturze ustnej i pisemnej.   * Pomaga uporządkować wiedzę z historii i teorii literatury oraz nauki o...

 • Kompendium wiedzy matematycznej. Systematyzuje wiadomości i pomaga zapoznać się ze sposobami rozwiązywania zadań typu maturalnego. Stanowi niezastąpioną pomoc w doskonaleniu umiejętności potrzebnych m.in. na egzaminie maturalnym. Pomaga powtórzyć całą niezbędną teorię z zakresu rozszerzonego....

 • Arkusze maturalne - oswajasz się z formą egzaminu i sprawdzasz swój poziom przygotowania.

 • Arkusze maturalne - oswajasz się z formą egzaminu i sprawdzasz swój poziom przygotowania.

 • Arkusze maturalne - oswajasz się z formą egzaminu i sprawdzasz swój poziom przygotowania.