Teraz matura 2020. Język polski Vademecum poziom podstawowy - Hanna Moszczeńska, Jan Jończy, Zofia Kołos, Maria Merska, Marianna Gutowska NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Teraz matura 2020. Język polski Vademecum poziom podstawowy

podręcznik

 • Wydawnictwo NOWA ERA
 •  

 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Teraz matura 2020. Język polski Vademecum poziom podstawowy - opis produktu:

`Teraz matura. Vademecum z zadaniami` do języka polskiego to kompendium wiedzy z tego przedmiotu, stanowiące skuteczną pomoc w przygotowaniach do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym. Pomaga uporządkować wiedzę teoretyczną i umożliwia zapoznanie się ze sposobami rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

- Pozwala szybko powtórzyć wszystkie niezbędne zagadnienia wymagane na maturze, także te z gimnazjum, dzięki przejrzystemu układowi treści.
- Prezentuje zagadnienia w przyjaznej formie dzięki starannie dobranemu materiałowi graficznemu, czytelnym schematom, wykresom i tabelom.
- Uczy wykorzystywania nabytej wiedzy do rozwiązywania różnych typów zadań maturalnych poprzez praktyczne wskazówek dołączone do zadań.
- Umożliwia samodzielne wyćwiczenie najważniejszych umiejętności sprawdzanych na egzaminie dzięki przykładowym rozwiązaniom zadań maturalnych.
- Pomaga w pisaniu wypracowań i przygotowaniu wypowiedzi ustnych dzięki zawartym w publikacji opracowaniom lektur obowiązkowych i omówieniu motywów literackich.
- Zapewnia dostęp do materiałów pogłębiających wiedzę w wybranych aspektach za pomocą kodu umożliwiającego korzystanie z portalu terazmatura.pl.

ZAGIĘTA OKŁADKA
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Teraz matura 2020. Język polski Vademecum poziom podstawowy
4.7/5 ( 69 ocen )
  5
  60
  4
  3
  3
  3
  2
  3
  1
  0

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.