Teraz matura 2020. Chemia. Zadania i arkusze maturalne - Elżbieta Megiel, Małgorzata Jelińska-Kazimierczuk, Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło, Grażyna Barcińska, Kinga Gnerowicz-Siudak NOWA ERA -
Ulubione
Kategorie

Teraz matura 2020. Chemia. Zadania i arkusze maturalne

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Teraz matura 2020. Chemia. Zadania i arkusze maturalne, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Zadania i arkusze maturalne "Teraz matura" to zestaw zadań typu maturalnego i arkusze maturalne opracowane zgodnie z wymaganiami CKE dotyczącymi egzaminu maturalnego.

- Ułatwiają utrwalenie wiadomości i doskonalenie umiejętności dzięki przekrojowym zadaniom pogrupowanym w działy tematyczne skorelowane z Vademecum "Teraz matura".
- Są pomocne w opanowaniu umiejętności rozwiązywania wielu typów zadań i umożliwiają zapoznanie się z zasadami oceniania na maturze dzięki przykładom rozwiązanym krok po kroku.
- Zawierają metody na zapamiętania trudnych treści - Jest na to sposób!
- Umożliwiają oswojenie się z formą egzaminu maturalnego oraz przekrojowe sprawdzenie wiedzy za pomocą arkuszy maturalnych.
- Ułatwiają sprawdzenie postępów w nauce i poznanie sposobów rozwiązywania zadań wymagających operowania wiedzą i łączenia faktów z różnych dziedzin chemii dzięki rozwiązaniom i odpowiedziom.
- Zapewniają dostęp do czterech dodatkowych arkuszy na portalu terazmatura.pl za pomocą kodów QR zamieszczonych w publikacji.

Teraz matura 2020. Chemia. Zadania i arkusze maturalne po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Materiały pomocnicze do matury / Chemia.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Teraz matura 2020. Chemia. Zadania i arkusze maturalne, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 32 oceny )
 • 5
  24
 • 4
  4
 • 3
  0
 • 2
  2
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: