Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium dla szkoły podstawowej - Jerzy Janowicz NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium dla szkoły podstawowej (miękka)

Nowe wydanie

podręcznik

Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium dla szkoły podstawowej, Nowe wydanie - opis produktu:

Arkusze egzaminacyjne `Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka` zostały uaktualnione po pierwszym egzaminie ósmoklasisty. Zawierają arkusz z pierwszego egzaminu ósmoklasisty z kwietnia 2019 r. oraz arkusz próbnego egzaminu ósmoklasisty z Nową Erą. Arkusze pozwalają samodzielnie rozwiązywać zestawy zadań w określonym czasie oraz pomagają wypracować indywidualne strategie egzaminacyjne.

- Pokazują, jak rozwiązywać zadania różnego typu, dzięki szczegółowemu omówieniu jednego arkusza.
- Pomagają oswoić się z formą arkusza, instrukcjami i kartami odpowiedzi dzięki 12 zestawom zadań wzorowanych na zadaniach przygotowanych przez CKE.
- Umożliwiają samodzielny trening pod presją czasu dzięki dobraniu zadań w zestawy, które należy rozwiązać w 100 minut - tyle trwa egzamin z matematyki.
- Ułatwiają doskonalenie indywidualnych strategii egzaminacyjnych dzięki powtarzalności charakterystycznych typów zadań.
- Zawierają odpowiedzi i rozwiązania do wszystkich zadań, co ułatwia samodzielną weryfikację rozwiązań i ocenę stopnia własnego przygotowania do egzaminu.

Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium dla szkoły podstawowej Nowe wydanie, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: egzaminu ósmoklasisty.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium dla szkoły podstawowej, Nowe wydanie

4.5/5 ( 2 oceny )
  5
  1
  4
  1
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

halo ryba

 • 4-09-2019
 • 19:16

Super księga, taniutko. Gorąco polecam stronę

Czy recenzja była pomocna?