Szkolni przyjaciele. Matematyka. Podręcznik do klasy III szkoły podstawowej. Część I - Jadwiga Hanisz WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Szkolni przyjaciele. Matematyka. Podręcznik do klasy III szkoły podstawowej. Część I

podręcznik

Szkolni przyjaciele. Matematyka. Podręcznik do klasy III szkoły podstawowej. Część I - opis produktu:

Na stronach z edukacją matematyczną w nowoczesny sposób prezentowane są zagadnienia matematyczne, które w klasie 3 koncentrują się wokół takich tematów, jak:
- cztery działania arytmetyczne w zakresie 1000,
- dziesiątkowy system pozycyjny, liczby czterocyfrowe, pięciocyfrowe, sześciocyfrowe i milion (w tym proste działania bez przekroczenia progu dziesiątkowego);
- kolejność wykonywania działań typu: 15 + 18 7; 18 7 + 15, 7 5 +/ 8;
- zagadnienia geometryczne (wielokąty, figury symetryczne, obwody figur);
- wiadomości praktyczne.
Ponadto obrazowo wprowadzono sposoby rozwiązywania zadań tekstowych, które ułatwiają dziecku analizowanie, rozumienie i rozwiązywanie problemu matematycznego zawartego w zadaniu. Zaprezentowano wiele metod obliczeniowych, aby każdy uczeń mógł wybrać najbardziej dla niego zrozumiałą.

Szkolni przyjaciele. Matematyka. Podręcznik do klasy III szkoły podstawowej. Część I pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 3 / Matematyka. Numer dopuszczenia podręcznika to: 813/5/2019.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Szkolni przyjaciele. Matematyka. Podręcznik do klasy III szkoły podstawowej. Część I

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.