Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy pierwszej liceum i technikum - Ewelina Parszewska, Elżbieta Kondrak, Krzysztof Mielnicki Jedność - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy pierwszej liceum i technikum

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy pierwszej liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Obejmuje 60 jednostek tematycznych i jest zgodny z programem nr AZ-3-01/18. Każdy temat zawiera stałe elementy: Poznaję, Słucham Boga, Rozważam, Działam.

Grafika ujęta w formie bloga proponuje odkrywanie treści chrześcijańskich w codzienności, a także świecie zmediatyzowanym.

Hasła #szukam oraz #zdobywam pomagają uczniowi odkryć i nazwać wartość, której poszukuje we własnym życiu.

Nowoczesna grafika zachęca do zapoznania się z tematem lekcji religii.

Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy pierwszej liceum i technikum po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Jedność. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Religia. Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy pierwszej liceum i technikum jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy pierwszej liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.