Swoimi słowami 2. Część 2. Język polski dla gimnazjum. Podręcznik do kształcenia językowego z ćwiczeniami - M. Szulc, A. Gorzałczyńska-Mróz NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Swoimi słowami 2. Część 2. Język polski dla gimnazjum. Podręcznik do kształcenia językowego z ćwiczeniami

podręcznik

 • Wydawnictwo NOWA ERA
 • Nr dopuszczenia: 79/6/2010
 •  

 • Dostępność niedostępny

Swoimi słowami 2. Część 2. Język polski dla gimnazjum. Podręcznik do kształcenia językowego z ćwiczeniami - opis produktu:

Część druga podręcznika do kształcenia językowego dla klasy drugiej składa się czterech działów dotyczących: komunikacji językowej, fonetyki, słowotwórstwa oraz czytania ze zrozumieniem. W pierwszym z nich uczeń może poznać między innymi reguły związane z komunikowaniem się w internecie. Przedstawione w podręczniku zagadnienia z fonetyki i słowotwórstwa zostały powiązane z kształceniem poprawności ortograficznej.
Podręczniki z serii `Swoimi słowami` umożliwiają efektywne kształcenie praktycznych umiejętności językowych. Każdy z rozdziałów zawiera niezbędną wiedzę teoretyczną, a także liczne ćwiczenia o różnym stopniu trudności, co pozwala na indywidualizację nauczania. Urozmaicone zadania odwołują się do codziennych doświadczeń gimnazjalistów. Ćwiczenia są ukierunkowane na praktyczne wykorzystanie wiedzy oraz służą kształceniu poprawności językowej i doskonaleniu umiejętności tworzenia wypowiedzi pisemnych i ustnych. Uczeń nie tylko poznaje zasady rządzące językiem, lecz również uczy się wykorzystywać je w codziennej komunikacji.

Swoimi słowami 2. Część 2. Język polski dla gimnazjum. Podręcznik do kształcenia językowego z ćwiczeniami pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Gimnazjum / Klasa 2 / Język polski. Numer dopuszczenia podręcznika to: 79/6/2010.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Swoimi słowami 2. Część 2. Język polski dla gimnazjum. Podręcznik do kształcenia językowego z ćwiczeniami

4.3/5 ( 3 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.