Świat w słowach i obrazach Język polski 2. Zeszyt ćwiczeń do gimnazjum - Witold Bobiński WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Świat w słowach i obrazach Język polski 2. Zeszyt ćwiczeń do gimnazjum

podręcznik

Świat w słowach i obrazach Język polski 2. Zeszyt ćwiczeń do gimnazjum - opis produktu:

Zeszyt ćwiczeń Świat w słowach i obrazach dla klasy 2 gimnazjum w wersji papierowej oraz elektronicznej na wsipnet.pl to najlepszy sposób na skuteczne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego w nowej formule. Zeszyt jest ściśle związany z podręcznikiem i zawiera zadania typu egzaminacyjnego odnoszące się do konkretnych wymagań nowej podstawy programowej.
W drukowanym zeszycie ćwiczeń znajduje się kod dostępu do elektronicznej wersji zeszytu na wsipnet.pl. Po zalogowaniu się na stronie wsipnet.pl uczniowie mogą - w trybie treningu - rozwiązywać ćwiczenia online, otrzymując od razu wynik.
Wsipnet.pl umożliwia nauczycielom obserwowanie pracy uczniów rozwiązujących zadania treningowe, zadawanie ćwiczeń oraz analizowanie wyników. Nauczyciel ma dostęp do wszystkich zadań treningowych oraz do zestawów Przed kartkówką i Przed sprawdzianem, które możne zadać klasie do rozwiązania w określonym terminie i określonym czasie. W sekcji Sprawdziany do pobrania znajdują się gotowe sprawdziany do wydrukowania i przeprowadzenia na lekcji. System sprawdza ćwiczenia automatycznie. Nauczyciel otrzymuje raporty o wynikach każdego z uczniów i całej klasy. Może m.in. porównać aktualne wyniki uczniów z ich wcześniejszymi pracami, a także zestawić wyniki równoległych klas, w których uczy.

Świat w słowach i obrazach Język polski 2. Zeszyt ćwiczeń do gimnazjum przygotowano w wydawnictwie WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Materiał przygotowano dla: Gimnazjum / Klasa 2 / Język polski. Świat w słowach i obrazach Język polski 2. Zeszyt ćwiczeń do gimnazjum jest częścią serii Świat w słowach i obrazach.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Świat w słowach i obrazach Język polski 2. Zeszyt ćwiczeń do gimnazjum

4.1/5 ( 7 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.