Świat fizyki z bliska 3. Podręcznik dla uczniów gimnazjum - Barbara Sagnowska, Danuta Szot-Gawlik ZamKor - zamiast korepetycji - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Świat fizyki z bliska 3. Podręcznik dla uczniów gimnazjum

podręcznik

Świat fizyki z bliska 3. Podręcznik dla uczniów gimnazjum - opis produktu:

Podręcznik jest przeznaczony głównie dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, tj. uczniów z upośledzeniem w stopniu lekkim oraz o obniżonych uzdolnieniach. Umożliwia realizację wszystkich wymagań nowej podstawy programowej, dlatego może być także używany przez uczniów bez orzeczeń, którzy jeszcze w gimnazjum są na poziomie myślenia konkretnego i potrzebują przeprowadzenia na poziom myślenia abstrakcyjnego.

Mając na uwadze specyfikę adresatów podręcznika, autorzy przedzielili małe dawki wiedzy, oparte głównie na prostych doświadczeniach możliwych do przeprowadzenia w każdych warunkach, przykładami i ćwiczeniami do samodzielnego wykonania.

Książka jest napisana w sposób bardzo przystępny (do koniecznego minimum ograniczono używanie pojęć abstrakcyjnych), a liczne ilustracje i przejrzysta grafika ułatwiają rozumienie przekazywanych treści. W podręczniku zadbano o możliwie powolny wzrost stopnia trudności.

Na samym końcu książki znajdują się odpowiedzi do testów i zadań.

Podręcznik ma taki sam układ jak dopuszczony do użytku szkolnego Świat fizyki. Podręcznik dla gimnazjum. Oba podręczniki mogą więc funkcjonować równolegle w klasach integracyjnych.

Świat fizyki z bliska 3. Podręcznik dla uczniów gimnazjum pochodzi z wydawnictwa ZamKor - zamiast korepetycji. Świat fizyki z bliska 3. Podręcznik dla uczniów gimnazjum jest częścią serii Świat fizyki. Numer dopuszczenia podręcznika to: S-III-1/2012.
S
Szczegóły
 • Dział: Podręczniki szkolne
 • Wydawnictwo: ZamKor - zamiast korepetycji
 • Oprawa: miękka
 • Wymiary: 165x235
 • Ilość stron: 1600
 • ISBN: 978-83-60793-96-1
 • Nr dopuszczenia: S-III-1/2012

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Świat fizyki z bliska 3. Podręcznik dla uczniów gimnazjum

4.6/5 ( 5 ocen )
  5
  4
  4
  0
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.