Świat chemii 7. Zeszyt ćwiczeń dla klasy siódmej szkoły podstawowej - Anna Warchoł, Iwona Maciejowska WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Świat chemii 7. Zeszyt ćwiczeń dla klasy siódmej szkoły podstawowej

 • Promocja
  image-promocja

Świat chemii 7. Zeszyt ćwiczeń dla klasy siódmej szkoły podstawowej - opis produktu:

Zeszyt ćwiczeń do klasy 7 jest doskonałym uzupełnieniem podręcznika. Wszystkie tytuły działów i rozdziałów są takie same jak w książce.

Rodzaje i przemiany materii
Budowa materii
Wiązania i reakcje chemiczne
Gazy
Woda i roztwory wodne

Zamieszczone w zeszycie ćwiczenia i zadania mają zróżnicowany stopnień trudności i umożliwiają pracę z uczniami na różnych poziomach. Porządkują i utrwalają zdobyte na lekcji wiadomości i umiejętności. Część zadań została zgrupowana w bloki Chemiczne rachunki - pozwalają one trenować wykonywanie obliczeń chemicznych.

Każdy dział rozpoczyna się tabelą umiejętności, która ma pomóc uczniowi w planowaniu pracy oraz w dokonaniu samooceny. Zawiera ona wykaz wymagań edukacyjnych, sformułowanych zgodnie z podstawą programową.

Na końcu każdego działu znajdują się zadania podsumowujące, które warto rozwiązać przed lekcją powtórzeniową. Wśród nich mapy myśli, których rysowanie sprzyja lepszemu zrozumieniu i zapamiętaniu nowych treści.

Powtórzenie wiadomości i umiejętności znajdujące się na końcu zeszytu zawiera zadania i mapy myśli dotyczące wszystkich zagadnień omawianych w klasie 7.

Świat chemii 7. Zeszyt ćwiczeń dla klasy siódmej szkoły podstawowej przygotowano w wydawnictwie WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Materiał przygotowano dla: Szkoła podstawowa / Klasa 7 / Chemia.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Świat chemii 7. Zeszyt ćwiczeń dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 28 ocen )
 • 5
  22
 • 4
  2
 • 3
  2
 • 2
  1
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Basia

ilość recenzji:4

brak oceny 27-10-2017 21:20

Dostawca godny polecenia. Wszystko przebiega bardzo sprawnie, bez problemów, zgodnie z zamówieniem.

Czy recenzja była pomocna?