Success Advanced Students Book Podręcznik - Stuart McKinlay, Bob Hastings Pearson Longman - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Success Advanced Student`s Book Podręcznik

podręcznik

Success Advanced Student`s Book Podręcznik - opis produktu:

Dynamiczny kurs na poziomie zaawansowanym, który zapewnia udane lekcje, atmosferę sprzyjającą nauce oraz sukces na egzaminach.
Otwarte spojrzenie na świat, inspirujące tematy oraz informacje o krajach anglojęzycznych (Culture Shocks) motywują do nauki.
Intensywny rozwój sprawności językowych pomaga efektywnie komunikować się w codziennych sytuacjach, z uwzględnieniem rejestru językowego i kontekstu sytuacyjnego.
Czytelne przedstawienie gramatyki pomaga zrozumieć (Work it out) i przyswoić zasady gramatyczne (Check it out) oraz uniknąć błędów językowych (Mind the trap!).
Nacisk na słownictwo i funkcje językowe umożliwia naturalne użycie języka angielskiego w sytuacjach życia codziennego (Speak Out).
Regularne powtórki materiału w podręczniku (Think Back), samoocena w zeszycie ćwiczeń Activator oraz plany oceny semestralnej i rocznej pomagają śledzić postępy w nauce, uwierzyć we własne możliwości i przejąć odpowiedzialność za naukę.
Dodatkowe materiały uzupełniające w Teacher`s Support Book oraz na płycie Test Master CD-ROM urozmaicają lekcje i skracają czas przygotowania do nich.
Poziom: zaawansowany (C1)
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Success Advanced Student`s Book Podręcznik
4.5/5 ( 48 ocen )
  5
  34
  4
  8
  3
  3
  2
  0
  1
  3

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.