Sprzedaż towarów. Kwalifikacja AU.20. Prowadzenie sprzedaży Część 2. Zeszyt ćwiczeń do nauki zawodów technik handlowiec, sprzedawca, technik księgarstwa - Andrzej Komosa Ekonomik - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Sprzedaż towarów. Kwalifikacja AU.20. Prowadzenie sprzedaży Część 2. Zeszyt ćwiczeń do nauki zawodów technik handlowiec, sprzedawca, technik księgarstwa (miękka)

podręcznik

Sprzedaż towarów. Kwalifikacja AU.20. Prowadzenie sprzedaży Część 2. Zeszyt ćwiczeń do nauki zawodów technik handlowiec, sprzedawca, technik księgarstwa - opis produktu:

Ćwiczenia do podręcznika `Sprzedaż towarów` dla zawodów: technik handlowiec, sprzedawca i technik księgarstwa obejmuje efekty kształcenia ujęte w części 2. Kwalifikacji A.20/A.18. Prowadzenie sprzedaży. Zbiór ćwiczeń jest zgodny z podstawą programową z 2017 r. i 2012 r. Zgodnie z Ustawą o systemie oświaty `materiały ćwiczeniowe` (zbiory ćwiczeń) nie podlegają procedurze zatwierdzania przez Ministra Edukacji Narodowej i nie są wpisywane do wykazu podręczników MEN (podstawa prawna). Uwaga! Zbiór ćwiczeń nie zawiera rozwiązań na końcu książki. Są one bezpłatnie wysyłane nauczycielom pocztą elektroniczną (po podaniu adresu e-mail), jeżeli będzie spełniony jeden z poniższych warunków: 1. zamówienie jest na adres szkoły; 2. w pozostałych przypadkach po pisemnym potwierdzeniu zamówienia przez szkołę.

Sprzedaż towarów. Kwalifikacja AU.20. Prowadzenie sprzedaży Część 2. Zeszyt ćwiczeń do nauki zawodów technik handlowiec, sprzedawca, technik księgarstwa przygotowano w wydawnictwie Ekonomik. Materiał przygotowano dla: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Sprzedaż towarów. Kwalifikacja AU.20. Prowadzenie sprzedaży Część 2. Zeszyt ćwiczeń do nauki zawodów technik handlowiec, sprzedawca, technik księgarstwa jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Sprzedaż towarów. Kwalifikacja AU.20. Prowadzenie sprzedaży Część 2. Zeszyt ćwiczeń do nauki zawodów technik handlowiec, sprzedawca, technik księgarstwa

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.