Sprzedaż towarów. Kwalifikacja AU.20. Prowadzenie sprzedaży Część 2. Podręcznik do nauki zawodów technik handlowiec, sprzedawca, technik księgarstwa - Andrzej Komosa Ekonomik - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Sprzedaż towarów. Kwalifikacja AU.20. Prowadzenie sprzedaży Część 2. Podręcznik do nauki zawodów technik handlowiec, sprzedawca, technik księgarstwa

podręcznik

Sprzedaż towarów. Kwalifikacja AU.20. Prowadzenie sprzedaży Część 2. Podręcznik do nauki zawodów technik handlowiec, sprzedawca, technik księgarstwa - opis produktu:

Podręcznik obejmuje efekty kształcenia ujęte w części 2 Kwalifikacji A.20/A.18. Prowadzenie sprzedaży. Podręcznik jest zgodny z podstawą programową z 2017 r. i 2012 r. Podręcznik jest materiałem edukacyjnym i jako taki nie musi być wpisany do wykazu MEN. Do podręcznika wydana zostanie jako odrębna pozycja: Sprzedaż towarów. Ćwiczenia.

Sprzedaż towarów. Kwalifikacja AU.20. Prowadzenie sprzedaży Część 2. Podręcznik do nauki zawodów technik handlowiec, sprzedawca, technik księgarstwa pochodzi z wydawnictwa Ekonomik. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Sprzedaż towarów. Kwalifikacja AU.20. Prowadzenie sprzedaży Część 2. Podręcznik do nauki zawodów technik handlowiec, sprzedawca, technik księgarstwa jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Sprzedaż towarów. Kwalifikacja AU.20. Prowadzenie sprzedaży Część 2. Podręcznik do nauki zawodów technik handlowiec, sprzedawca, technik księgarstwa

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.