Sprzedaż imprez i usług turystycznych 1. Obsługa informatyczna Podręcznik do nauki zawodu technik obsługi turystycznej do kwalifikacji (T.14.2) / Mariola Milewska, Marek Lawin WSiP Wydawnictwa
Kategorie

Sprzedaż imprez i usług turystycznych 1. Obsługa informatyczna Podręcznik do nauki zawodu technik obsługi turystycznej do kwalifikacji (T.14.2)

podręcznik

Sprzedaż imprez i usług turystycznych 1. Obsługa informatyczna Podręcznik do nauki zawodu technik obsługi turystycznej do kwalifikacji (T.14.2) - opis produktu:

Podręcznik do nauki zawodu technik obsługi turystycznej realizujący treści z zakresu części 2 kwalifikacji T.14 (Prowadzenie sprzedaży imprez i usług turystycznych). Prezentuje wiedzę i uczy umiejętności potrzebnych do stosowania komputerowych systemów rezerwacji usług i imprez turystycznych oraz rejestracji ich sprzedaży (formy sprzedaży i płatności, dokumentacja finansowa, umowy itp.). Do podręcznika dołączona jest płyta zawierająca komputerowe programy symulacyjne potrzebne do obsługi klienta, która umożliwia praktyczna naukę zawodu.
S
Szczegóły
 • RRecenzje
 • Podręcznik
 • Sprzedaż imprez i usług turystycznych 1. Obsługa informatyczna Podręcznik do nauki zawodu technik obsługi turystycznej do kwalifikacji (T.14.2)
4.5/5 ( 11 ocen )
  5
  6
  4
  4
  3
  1
  2
  0
  1
  0
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • Przeznaczenie podręcznika: - zawód: technik organizacji reklamy - kwalifikacja: A.26. Sprzedaż produktów i usług reklamowych Wszystkie zagadnienia zostały omówione w podręczniku w sposób maksymalnie praktyczny i zobrazowane licznymi wzorami dokumentów, wyliczeniami, a także przykładami...

 • Książka zawiera 219 ćwiczeń, różnorodnych pod względem formy i stopnia trudności. Jest dokładnie dostosowana do treści i układu podręcznika Sprzedaż produktów i usług reklamowych. Zawarte w książce ćwiczenia są różnorodne i większość z nich polega na analizie rzeczywistych reklam, które występują...

 • Podręcznik do nowej podstawy programowej przeznaczony do nauki zawodu technik obsługi turystycznej w zakresie kwalifikacji T.14. Prowadzenie informacji turystycznej oraz sprzedaż usług turystycznych. Dopuszczony do użytku szkolnego w 2015 roku.

 • Podręcznik do nowej podstawy programowej przeznaczony do nauki zawodu technik obsługi turystycznej. Dopuszczony do użytku szkolnego. Rok dopuszczenia MEN: 2014.

 • Podręcznik przeznaczony do nauki zawodu technik obsługi turystycznej. Dopuszczony do użytku szkolnego. Rok dopuszczenia MEN: 2013. Spis treści Wstęp Rozdział I. DZIAŁALNOŚĆ EKONOMICZNA, ORGANIZACYJNA I MARKETINGOWA PRZEDSIĘBIORSTWA TURYSTYCZNEGO 1.1. Podmioty branży turystycznej...

 • Podręcznik do nauki zawodu technik obsługi turystycznej realizujący treści z zakresu części 2 kwalifikacji T.14 (Prowadzenie sprzedaży imprez i usług turystycznych). Prezentuje wiedzę i uczy umiejętności potrzebnych do stosowania różnych instrumentów marketingu w sprzedaży usług i imprez...