Spoiwa niskoemisyjne i o niskim cieple... - Agnieszka Machowska Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Spoiwa niskoemisyjne i o niskim cieple...

podręcznik

Spoiwa niskoemisyjne i o niskim cieple... - opis produktu:

W monografii przedstawiono zagadnienie wykorzystania ubocznych produktów przemysłu hutniczego i energetyki granulowanego żużla wielkopiecowego i popiołu lotnego z fluidalnego spalania węgla brunatnego do wytworzenia betonu masywnego. Skomponowanie spoiwa bez udziału klinkieru portlandzkiego, którego właściwości będą zbliżone do prezentowanych przez cement portlandzki, jest obecnie dużym wyzwaniem. W opracowaniu zaprezentowano badania autorki dotyczące oceny możliwości kształtowania właściwości zaczynów i betonu masywnego wykonanych ze spoiwem powstałym ze zmieszania wymienionych ubocznych produktów przemysłowych. Szczególną uwagę zwrócono na ciepło twardnienia zaczynów i betonu, a także na przebieg procesu i produkty hydratacji spoiwa żużlowo-popiołowego. W monografii przedstawiono również możliwość wzbogacenia spoiw żużlowo-popiołowych dodatkiem pyłu z by-passu odpadu z przemysłu cementowego.

Spoiwa niskoemisyjne i o niskim cieple... pochodzi z wydawnictwa Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej. Dedykowany jest do: Szkoły wyższe / Nauki przyrodnicze / Ochrona środowiska.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Spoiwa niskoemisyjne i o niskim cieple...

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.