Solutions Gold Upper- Intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń - Paul A. Davies, Tim Falla Oxford - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Solutions Gold Upper- Intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń

podręcznik

  • Wydawnictwo Oxford
  •  

  • Dostępność niedostępny

Solutions Gold Upper- Intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń - opis produktu:

Czwarte wydanie Solutions wprowadza zmiany podyktowane nową podstawą programową dla szkół ponadpodstawowych oraz wskazówkami otrzymanymi od nauczycieli, korzystających do tej pory z serii. Nowe wydanie podręcznika stworzone z udziałem nauczycieli -Jeszcze więcej ćwiczeń rozwijających mówienie na różnych etapach lekcji -Bogatszy zasób zadań typu egzaminacyjnego pogłębiających znajomość struktur leksykalno-gramatycznych (Use of English) -NOWOŚĆ! Praktyczne powtórki po każdym rozdziale (Language Review) Kopalnia znakomitych rozwiązań -Modelowe dialogi i listy zwrotów (Key Phrases) wspierające uczniów w tworzeniu samodzielnych wypowiedzi -Sprawdzone sposoby nauczania słownictwa i gramatyki realizowane za pomocą nowoczesnych narzędzi (aplikacja Oxford English Vocabulary Trainer) -Jeszcze lepsza struktura lekcji pozwalająca na płynne przeprowadzenie zajęć i osiągnięcie wyznaczonych celów Praktyczne podejście do nauki języka angielskiego i kompleksowe przygotowanie do egzaminu -NOWOŚĆ! Zadania Mediation uczące ustnego i pisemnego przetwarzania informacji oraz przygotowujące do płynnego posługiwania się angielskim w różnych sytuacjach językowych -Skuteczne strategie uczenia się oparte na przykładach -Zróżnicowane ćwiczenia motywujące uczniów do osiągania postępów na każdej lekcji.
Rok wydania: 2019

Solutions Gold Upper- Intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń przygotowano w wydawnictwie Oxford. Pomaga w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Solutions Gold Upper- Intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.