Smiles 2. Pupils Book Podręcznik + eBook - Virginia Evans, Jenny Dooley Express Publishing - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Smiles 2. Pupil`s Book Podręcznik + eBook (miękka)

podręcznik

Smiles 2. Pupil`s Book Podręcznik + eBook - opis produktu:

Smileys to złożony z czterech części kurs języka angielskiego dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Seria w unikalny sposób kształtuje przyjazne dzieciom środowisko nauczania. Zachęca i motywuje do nauki, odwołując się do takich tematów i rodzajów aktywności, które fascynują dzieci w tym wieku. Sprawia, że uczniowie mogą w pełni rozwinąć swój potencjał intelektualny.
W skład pakietu (Pupil`s Pack) wchodzi:
- Podręcznik w wersji niewieloletniej (Pupil`s Book) - EDYCJA MIĘDZYNARODOWA. Jedyna różnica miedzy edycją międzynarodową a polską polega na braku polskiej kaligrafii w edycji międzynarodowej.
- Interaktywny eBook (Interactive eBook) czyli podręcznik cyfrowy będący interaktywną wersją podręcznika drukowanego. Umożliwia on wykonywanie ćwiczeń w interaktywnej formie, wysłuchanie ścieżek dźwiękowych, obejrzenie filmów animowanych. Pozwala także grać w gry językowe i korzystać z angielsko-polskiego interaktywnego słowniczka. Na interaktywnym eBooku została zamieszczona także lekturka (Reader) w formie filmu animowanego z opcją wyświetlania tekstu oraz lekcje okolicznościowe (Let`s Celebrate!).
- Broszura Let`s Celebrate! z materiałami na lekcje okolicznościowe.

Smiles 2. Pupil`s Book Podręcznik + eBook pochodzi z wydawnictwa Express Publishing. Pomaga w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Smiles 2. Pupil`s Book Podręcznik + eBook

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.