Słowa z uśmiechem 5. Literatura i kultura. Podręcznik do języka polskiego dla szkoły podstawowej - Ewa Horwath, Grzegorz Kowal WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Słowa z uśmiechem 5. Literatura i kultura. Podręcznik do języka polskiego dla szkoły podstawowej

(reforma 2017)

 • Promocja
  image-promocja

Słowa z uśmiechem 5. Literatura i kultura. Podręcznik do języka polskiego dla szkoły podstawowej, (reforma 2017) - opis produktu:

Praca z podręcznikami z cyklu Słowa z uśmiechem gwarantuje skuteczność i swobodę nauczania, dostęp do znakomitego doboru tekstów, a także aktywną naukę gramatyki.

Swoboda nauczania:

Zamieszczenie w osobnych podręcznikach zagadnień literacko-kulturowych i językowych zapewnia skuteczność pracy i skupia uwagę uczniów na jednym obszarze nauczania.
Budowa cyklu umożliwia swobodę nauczania, daje możliwość pracy zgodnie z własnymi preferencjami.
Bogactwo różnorodnych poleceń do treści literackich (m.in. polecenia do lektur wprowadzonych nową podstawą programową) i językowych zapewniają skuteczną naukę.
Rozdzielenie literatury od gramatyki gwarantuje, że materiał z obu dziedzin jest przejrzysty i uporządkowany, dzięki czemu łatwiej odnaleźć niezbędne treści.

Znakomity dobór tekstów w podręczniku Literatura i kultura:

Teksty ze współczesnej literatury młodzieżowej dopełnione literacką klasyką są dostosowane do wieku i percepcji ucznia, pomagają w zainteresowaniu przedmiotem i rozbudzają wrażliwość.
Atrakcyjna forma prezentowania obowiązkowych tekstów literackich zachęca i mobilizuje do czytania, pisania, dyskutowania i poznawania nowych treści.
Współczesne teksty literackie mówią o sprawach bliskich uczniowi, sprawiają, że lekcje języka polskiego są ciekawe i zajmujące.
Przyjazne i łatwe w odbiorze teksty oraz dostosowana do wieku uczniów długość fragmentów sprawia, że uczniowie chętniej je czytają.


Spis działów z podręcznika:
`Bratnie dusze`
`Mali i wielcy w historii`
`Herosi mitów i legend`
`Bawiąc się słowami`
`Mali i wielcy podróżnicy`

Słowa z uśmiechem 5. Literatura i kultura. Podręcznik do języka polskiego dla szkoły podstawowej (reforma 2017), pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 5 / Język polski. Słowa z uśmiechem 5. Literatura i kultura. Podręcznik do języka polskiego dla szkoły podstawowej jest częścią serii Słowa z uśmiechem. Numer dopuszczenia podręcznika to: 861/3/2018.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Słowa z uśmiechem 5. Literatura i kultura. Podręcznik do języka polskiego dla szkoły podstawowej, (reforma 2017)

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4/5 ( 25 ocen )
 • 5
  15
 • 4
  3
 • 3
  2
 • 2
  3
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: