Sektor prywatny a sektor publiczny - Marek Gruchelski Aspra JR F.H.U. - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Sektor prywatny a sektor publiczny

Ujęcie interdyscyplinarne

podręcznik

Sektor prywatny a sektor publiczny, Ujęcie interdyscyplinarne - opis produktu:

Prezentowana monografia wieloautorska pt.: `Sektor prywatny a sektor publiczny. Ujęcie interdyscyplinarne` przedstawia stanowisko 32 autorów z rożnych dyscyplin nauki badających wybrane aspekty relacji pomiędzy sektorem prywatnym a sektorem publicznym.
Ponad 25-letni okres zmian systemowo-instytucjonalnych i budowy dojrzałej gospodarki rynkowej w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej pozwala na pogłębione analizy i syntetyczne wnioski. Jednocześnie, temat wzajemnych relacji: sektor prywatny-publiczny stanowi stałe wyzwanie dla wielu dziedzin nauki oraz dla praktyki życia gospodarczego. Relacje te wynikają głownie z przyjętego modelu państwa i gospodarki, wdrażanych regulacji prawnych oraz uwarunkowań społecznych. Znaczący wpływ na te relacje wywiera także członkostwo Polski w Unii Europejskiej.
Niniejsza publikacja ma na celu wskazanie ekonomicznych, prawnych i społecznych konsekwencji dokonanych zmian oraz ich powiązanie z nowymi, współczesnymi dylematami rozwojowymi. Dotyczy to zarówno określenia granic występowania podstawowych sektorów w gospodarce, jak również stosowanych procedur.

Sektor prywatny a sektor publiczny Ujęcie interdyscyplinarne, pochodzi z wydawnictwa Aspra JR F.H.U.. Dedykowany jest do: Szkoły wyższe / Nauki społeczno-ekonomiczne / Ekonomia i finanse.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Sektor prywatny a sektor publiczny, Ujęcie interdyscyplinarne

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.