Repetytorium dla uczniów liceów i techników. Podręcznik do języka angielskiego z płytą CD Poziom podstawowy i rozszerzony - Lynda Edwards, Marta Rosińska Macmillan - Podręczniki | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Repetytorium dla uczniów liceów i techników. Podręcznik do języka angielskiego z płytą CD Poziom podstawowy i rozszerzony

podręcznik

 • Wydawnictwo Macmillan
 •  

 • Wysyłamy 24h
  Wyślemy jeszcze dziś!
 • Odbiór w Łodzi już 24h

Repetytorium dla uczniów liceów i techników. Podręcznik do języka angielskiego z płytą CD Poziom podstawowy i rozszerzony - opis produktu:

Repetytorium dla uczniów liceów i techników. Poziom podstawowy i rozszerzony jest wieloletnią wersją bestsellera: Matura 2015. Repetytorium. Poziom podstawowy i rozszerzony. To wyjątkowe połączenie treningu do matury podstawowej i rozszerzonej pozwala w trakcie jednej lekcji przygotować uczniów do dwóch różnych poziomów egzaminu. Repetytorium w przemyślany sposób uczy słownictwa, które jest systematycznie poszerzane i utrwalane oraz rozwija umiejętności językowe w kontekście zadań egzaminacyjnych. Przygotowanie do matury ułatwiają użyteczne banki zwrotów, modelowe wypowiedzi oraz zestawienie reguł gramatycznych wraz z ćwiczeniami.

Repetytorium przygotowane jest w przyjaznej formie podręcznikowej, a poszczególne sekcje zawierają wszystkie elementy lekcji. Zadania egzaminacyjne są w sposób naturalny wplecione w tok zajęć.
W każdej sekcji znajdują się zadania zarówno do matury podstawowej, jak i rozszerzonej.
Słownictwo rozwijane jest w kontekście wszystkich tematów maturalnych, ze szczególnym naciskiem na związki wyrazowe, wyrażenia czasownikowe i kolokacje.
Banki Know your phrases zawierają gotowe do użycia zwroty i ułatwiają tworzenie poprawnych wypowiedzi ustnych i pisemnych.
S
Szczegóły
 • Recenzje Recenzje
  image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
 • Podręcznik
 • Repetytorium dla uczniów liceów i techników. Podręcznik do języka angielskiego z płytą CD Poziom podstawowy i rozszerzony
4.5/5 ( 53 oceny )
  5
  43
  4
  0
  3
  5
  2
  3
  1
  2

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.