Repetytorium + odzwierciedlenie cyfrowe do języka angielskiego dla uczniów liceów i techników. Poziom podstawowy i rozszerzony - Lynda Edwards, Marta Rosińska Macmillan - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Repetytorium + odzwierciedlenie cyfrowe do języka angielskiego dla uczniów liceów i techników. Poziom podstawowy i rozszerzony

podręcznik

 • Wydawnictwo Macmillan
 • Nr dopuszczenia: 916/2017
 •  

 • Wysyłka dzisiaj
  Wyślemy jeszcze dziś!
 • Odbiór w Łodzi już dzisiaj

Repetytorium + odzwierciedlenie cyfrowe do języka angielskiego dla uczniów liceów i techników. Poziom podstawowy i rozszerzony - opis produktu:

Repetytorium dla uczniów liceów i techników. Poziom podstawowy i rozszerzony jest wieloletnią wersją bestsellera: Matura 2015. Repetytorium. Poziom podstawowy i rozszerzony.
To wyjątkowe połączenie treningu do matury podstawowej i rozszerzonej pozwala w trakcie jednej lekcji przygotować uczniów do dwóch różnych poziomów egzaminu. Repetytorium w przemyślany sposób uczy słownictwa, które jest systematycznie poszerzane i utrwalane oraz rozwija umiejętności językowe w kontekście zadań egzaminacyjnych.
Przygotowanie do matury ułatwiają użyteczne banki zwrotów, modelowe wypowiedzi oraz zestawienie reguł gramatycznych wraz z ćwiczeniami.
Repetytorium przygotowane jest w przyjaznej formie podręcznikowej, a poszczególne sekcje zawierają wszystkie elementy lekcji.
Zadania egzaminacyjne są w sposób naturalny wplecione w tok zajęć.
W każdej sekcji znajdują się zadania zarówno do matury podstawowej, jak i rozszerzonej.
Słownictwo rozwijane jest w kontekście wszystkich tematów maturalnych, ze szczególnym naciskiem na związki wyrazowe, wyrażenia czasownikowe i kolokacje. Banki Know your phrases zawierają gotowe do użycia zwroty i ułatwiają tworzenie poprawnych wypowiedzi ustnych i pisemnych.

Repetytorium + odzwierciedlenie cyfrowe do języka angielskiego dla uczniów liceów i techników. Poziom podstawowy i rozszerzony pochodzi z wydawnictwa Macmillan. Dedykowany jest do: Materiały pomocnicze do matury / Język angielski. Numer dopuszczenia podręcznika to: 916/2017.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Repetytorium + odzwierciedlenie cyfrowe do języka angielskiego dla uczniów liceów i techników. Poziom podstawowy i rozszerzony

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.