Repetytorium i testy egzaminacyjne Egzamin zawodowy. Kwalifikacja A.30 Technik logistyk - Andrzej Kij, Joanna Śliżewska, Dorota Zadrożna WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Repetytorium i testy egzaminacyjne Egzamin zawodowy. Kwalifikacja A.30 Technik logistyk

podręcznik

Repetytorium i testy egzaminacyjne Egzamin zawodowy. Kwalifikacja A.30 Technik logistyk - opis produktu:

Repetytorium jest doskonałą pomocą dla osób przygotowujących się do egzaminu zawodowego z kwalifikacji A.30. Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesie produkcji, dystrybucji i magazynowania. Przedstawia wszystkie najważniejsze zagadnienia z tego zakresu, dotyczące między innymi procesu produkcji, organizacji i harmonogramu prac, jakości w produkcji, zapasów i gospodarki zapasami, procesu magazynowania, przechowywania zapasów w magazynie, a także dystrybucji i jej elementów. Omawia w skondensowany sposób procesy informatyczne w logistyce, koszty i ich kalkulację, dokumentację w procesie logistycznym, porusza także temat gospodarowania odpadami.

Dzięki tej publikacji uczeń powtórzy wiadomości wymagane podczas egzaminu z kwalifikacji A.30 w zawodzie technik logistyk oraz sprawdzi swoją wiedzę za pomocą testów i zadań praktycznych.
S
Szczegóły

Tego samego autora

 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Repetytorium i testy egzaminacyjne Egzamin zawodowy. Kwalifikacja A.30 Technik logistyk
4.8/5 ( 12 ocen )
  5
  11
  4
  0
  3
  0
  2
  1
  1
  0

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.