Repetytorium gimnazjalisty. Poziom podstawowy i rozszerzony Podręcznik do języka angielskiego - Arkadiusz Mędela, Karolina Kotorowicz Macmillan - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Repetytorium gimnazjalisty. Poziom podstawowy i rozszerzony Podręcznik do języka angielskiego

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Repetytorium gimnazjalisty. Poziom podstawowy i rozszerzony Podręcznik do języka angielskiego - opis produktu:

Repetytorium gimnazjalisty to znakomita pomoc w przygotowaniach do egzaminu gimnazjalnego. Czytelny podział na poziomy (podstawowy i rozszerzony) oraz na poszczególne umiejętności ułatwia uczniom pracę.

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego odbywa się w obrębie każdej sekcji. Zadania egzaminacyjne zamieszczono zarówno w lekcjach, jak i w sekcjach powtórkowych Exam Bite oraz w części gramatycznej.

Repetytorium w przemyślany sposób pomaga w nauce zwrotów i wyrażeń. Są one stopniowo wprowadzane w sekcjach leksykalnych i rozwijających umiejętności językowe, i dodatkowo utrwalone w sekcjach Vocabulary Activator.

W Repetytorium nauka odbywa się zgodnie z trybem, w jakim uczy się mózg. Lekcje rozpoczynają się od wciągających rozgrzewek; następnie uczniowie wykonują ciekawe zadania lub pracują z interesującymi ich tekstami. Nowe zagadnienia wprowadzane są stopniowo, a następnie wielokrotnie utrwalane.

Repetytorium gimnazjalisty. Poziom podstawowy i rozszerzony Podręcznik do języka angielskiego pochodzi z wydawnictwa Macmillan. Pomaga w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Repetytorium gimnazjalisty. Poziom podstawowy i rozszerzony Podręcznik do języka angielskiego

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.8/5 ( 55 ocen )
 • 5
  50
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: