W blasku Bożej Prawdy 2. Podręcznik do religii dla klasy 2 czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum - PRACA ZBIOROWA Jedność - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

W blasku Bożej Prawdy 2. Podręcznik do religii dla klasy 2 czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum

podręcznik

 • Wydawnictwo Jedność
 •  

 • Wysyłamy 24h
  Wyślemy jeszcze dziś!
 • Odbiór w Łodzi już 24h

W blasku Bożej Prawdy 2. Podręcznik do religii dla klasy 2 czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum - opis produktu:

Podręcznik nr AZ-41-03/12-KI-1/12 do nauczania religii przeznaczony dla klasy II czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum, zgodny z programem nauczania nr AZ-4-03/12.

Z podręcznika można korzystać do dnia 31.08.2021 r.

Podręcznik skierowany jest do młodego człowieka poszukującego Boga w swoim życiu. Pomaga w odpowiedzi na pytanie, jak pokochać Jezusa, aby przeżyć przygodę miłości. Przejrzysty układ jednostek zawiera: wprowadzenie antropologiczne, naukę Kościoła (Biblia, Katechizm Kościoła Katolickiego, teksty Ojców Kościoła), tekst do zapamiętania stanowiący podsumowanie całej jednostki, oraz zadanie często inspirujące do samodzielnych poszukiwań. Szata graficzna stanowi nie tylko element estetyczny, ale jest jedną z form przekazu i inkulturacji.

W blasku Bożej Prawdy 2. Podręcznik do religii dla klasy 2 czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum pochodzi z wydawnictwa Jedność. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Religia. W blasku Bożej Prawdy 2. Podręcznik do religii dla klasy 2 czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
W blasku Bożej Prawdy 2. Podręcznik do religii dla klasy 2 czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum

0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.