W blasku Bożej Prawdy 2. Podręcznik do religii dla klasy 2 czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum - PRACA ZBIOROWA Jedność - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

W blasku Bożej Prawdy 2. Podręcznik do religii dla klasy 2 czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum

  • Bestseller
    image-bestseller

podręcznik

W blasku Bożej Prawdy 2. Podręcznik do religii dla klasy 2 czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum - opis produktu:

Podręcznik nr AZ-41-03/12-KI-1/12 do nauczania religii przeznaczony dla klasy II czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum, zgodny z programem nauczania nr AZ-4-03/12.

Z podręcznika można korzystać do dnia 31.08.2021 r.

Podręcznik skierowany jest do młodego człowieka poszukującego Boga w swoim życiu. Pomaga w odpowiedzi na pytanie, jak pokochać Jezusa, aby przeżyć przygodę miłości. Przejrzysty układ jednostek zawiera: wprowadzenie antropologiczne, naukę Kościoła (Biblia, Katechizm Kościoła Katolickiego, teksty Ojców Kościoła), tekst do zapamiętania stanowiący podsumowanie całej jednostki, oraz zadanie często inspirujące do samodzielnych poszukiwań. Szata graficzna stanowi nie tylko element estetyczny, ale jest jedną z form przekazu i inkulturacji.

W blasku Bożej Prawdy 2. Podręcznik do religii dla klasy 2 czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum pochodzi z wydawnictwa Jedność. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Religia. W blasku Bożej Prawdy 2. Podręcznik do religii dla klasy 2 czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - W blasku Bożej Prawdy 2. Podręcznik do religii dla klasy 2 czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: