Religia Przychodzimy do Pana Boga Podręcznik dla dzieci sześcioletnich - Jan Szpet, Danuta Jackowiak Św. Wojciech - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Religia Przychodzimy do Pana Boga Podręcznik dla dzieci sześcioletnich

podręcznik

 • Wydawnictwo Św. Wojciech
 • Nr dopuszczenia: AZ-0-04/4
 •  

 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Religia Przychodzimy do Pana Boga Podręcznik dla dzieci sześcioletnich - opis produktu:

Nowy podręcznik dla najmłodszych uczniów szkoły podstawowej przygotowany do ogólnopolskiego programu katechetycznego, zatwierdzony na czas nieokreślony przez Komisję Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski. Atrakcyjna, barwna szata graficzna i ilustracje dostosowane do wieku dziecka sprawiają, że każda katecheza może stać się odkrywaniem Boga w otaczającym świecie. W podręczniku dla ucznia wyodrębniono cztery działy tematyczne:

Dział 1 - w którym zostaje przybliżona prawda o Bogu kochającym Ojcu, zapowiedź narodzin Jezusa.
Dział 2 - to zapoznanie z księgą Pisma Św., poznanie jej Autora i ukazanie jakie znaczenie ma nauka Boga w życiu człowieka.
Dział 3 - to przygotowanie do świadomego uczestnictwa w liturgii.
Dział 4 - to kształtowanie świadomości, że chrześcijanin swoim życiem daje świadectwo przynależności do Chrystusa.


Podręcznik zawiera 28 katechez, z których każda składa się z trzech integralnych części: A, B i C. Część A - stanowią ilustracje wprowadzające w zagadnienia . Część B - zawiera ćwiczenia do wykonania. Część C - zaproponowane ćwiczenia utrwalą zdobyte wiadomości oraz ukażą sytuacje życiowe, w których można zastosować zdobytą wiedzę. Dzięki takiemu ujęciu temat realizowany jest na trzech jednostkach edukacyjnych. Umożliwi to katechecie łączenie zagadnień, ich pogłębianie i ubogacanie. Strony z wyklejkami zastosowano w celu urozmaicenia zajęć i zwiększenia zdolności manualnych dziecka.

Religia Przychodzimy do Pana Boga Podręcznik dla dzieci sześcioletnich pochodzi z wydawnictwa Św. Wojciech. Dedykowany jest do: Nauczanie przedszkolne / 6-latki. Numer dopuszczenia podręcznika to: AZ-0-04/4.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Religia Przychodzimy do Pana Boga Podręcznik dla dzieci sześcioletnich

4.4/5 ( 17 ocen )
 • 5
  12
 • 4
  2
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.