Religia. Moje miejsce w kościele. Karty pracy dla klasy 1 szkoły ponadgimnazjalnej - Jan Szpet, Danuta Jackowiak Św. Wojciech - Podręczniki | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Religia. Moje miejsce w kościele. Karty pracy dla klasy 1 szkoły ponadgimnazjalnej

podręcznik

Religia. Moje miejsce w kościele. Karty pracy dla klasy 1 szkoły ponadgimnazjalnej - opis produktu:

Wiodąca koncepcja zadań umieszczonych w kartach pracy współgra z wymaganiami zalecanymi w programie nauki religii. Ćwiczenia w nich zawarte korespondują z tematami zawartymi w podręczniku. Proponowane zadania pobudzą ucznia do samodzielnego myślenia, kojarzenia faktów, wyciągania wniosków. Karty pracy systematyzują zakres wiadomości. Są inspiracją do kreatywnego myślenia, porządkują i utrwalają wiedzę. Zaproponowane do wykonania zadania pomogą uczniowi w rozwijaniu umiejętności, które wykorzysta w trakcie egzaminu maturalnego (czytanie ze zrozumieniem, interpretacja obrazu, analiza tekstu, synteza i wyciągnięcie wniosków). Ciekawe ćwiczenia zachęcą słuchacza do wydobycia dotychczas zdobytej wiedzy, czyniąc z niej punkt wyjścia do dalszej edukacji. Dzięki wykorzystaniu kart pracy wiedza zdobyta na lekcji pozostanie w pamięci ucznia.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Religia. Moje miejsce w kościele. Karty pracy dla klasy 1 szkoły ponadgimnazjalnej
0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.