Religia 1. Droga do dojrzałej wiary. Podręcznik dla 1 klasy szkoły branżowej I stopnia - Radosław Mazur Św. Wojciech - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Religia 1. Droga do dojrzałej wiary. Podręcznik dla 1 klasy szkoły branżowej I stopnia

podręcznik

Religia 1. Droga do dojrzałej wiary. Podręcznik dla 1 klasy szkoły branżowej I stopnia - opis produktu:

Młodość to czas odkrywania siebie, drugiego człowieka, poszukiwania Boga, sensu życia, otwierania się na nowości, kształtowania własnej tożsamości i odpowiedzialności.

To także czas dorastania, kryzysów oraz uczenia się dorosłości. Młodzi ludzie, którzy ukończyli naukę w szkole podstawowej i rozpoczęli nowy etap swojej edukacji, są już bardzo wrażliwi. Wiedzą, że najbliższe lata będą dla nich nie tylko czasem edukacji, lecz także przygotowaniem do dorosłego życia. Stawiają ważne pytania: Kim jestem? Dlaczego jestem? Komu i w co wierzę? I szukają odpowiedzi.

Pomoże im w tym tematyka katechez zaproponowanych w pakiecie edukacyjnym Droga do dojrzałej wiary, przeznaczonym do nauki religii w I klasie szkoły ponadpodstawowej.

W skład pakietu chodzą poradnik metodyczny i płyta z materiałami dodatkowymi (dla tych zaś spośród Katechetów, którzy preferują wydania elektroniczne, przygotowaliśmy alternatywne rozwiązanie: poradnik metodyczny wraz z kompletem materiałów w postaci paczki plików do pobrania).

Religia 1. Droga do dojrzałej wiary. Podręcznik dla 1 klasy szkoły branżowej I stopnia pochodzi z wydawnictwa Św. Wojciech. Dedykowany jest do: Szkoły branżowe I stopnia / Klasa 1 po podstawówce / Religia. Religia 1. Droga do dojrzałej wiary. Podręcznik dla 1 klasy szkoły branżowej I stopnia jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Religia 1. Droga do dojrzałej wiary. Podręcznik dla 1 klasy szkoły branżowej I stopnia

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.